Home / Sosyal Medya Yönetimi Social Media Management - Seo SMM / Instagram / instagram işletme profili nedir 2018

instagram işletme profili nedir 2018

instagram işletme profili nedir 2018

Bu yazımızda sizlere instagram işletme profili nedir 2018 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.

En çok kullanılan popüler app uygulamalardan ve Fotoğraf ve Video paylaşım platformu instagram yeni güncellemeler ile göz doldurmaktadır. Son güncellemeler ile Snapchat ile kısa silinebilen anlık paylaşımlara benzer  stories özelliği ardından ise “işletme profili” özelliğini duyurdu.

Peki instagram işletme profili nedir? ne işe yaramaktadır ? azda olsa bunlar üzerinde duralım. Ürün Tanıtımı , ürün satışı ve pazarlaması günümüzde sosyal ağ üzerinden yapılmaktadır bunun önemini bilen instagram işletme profili özelliği ile kullanıcıların direk olarak satıcılara daha kolay ulaşmalarını sağlamaktadır.
İnstagram’da daha çok kişiye ulaşılacağı satışların daha fazla olduğu için satış yapan kişi ile iletişim sağlanması ve bununla birlikte bir çok istatistik bilgileri takip amaçlı işletme profili kullanılmaktadır. Satış yaptığınız ürünlerin hangi kitlelere ulaştığı hakkında detaylı ve ücretsiz veriler elde edeceksiniz. Ayrıca İnstagram profiliniz daha bir havalı olacaktır.
Arama Tags & Etiket ;
işletme profili instagram , instagramda satış , instagram işletme profili kullanımı , instagram profiline nasıl geçilir , instagram işletmeler için çözüm , instagram işletme profili sales , instagram üzerinden satış

Seo Smm

— ,
— instagram haberleri

instagram işletme profili nedir 2018 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/

About seosmm

seosmm

Check Also

instagram expired token hata ve çözümü 2018

instagram expired token hata ve çözümü 2018 Bu yazımızda sizlere instagram expired token hata ve ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir