Home / Sosyal Medya Yönetimi Social Media Management - Seo SMM / Instagram / İnstagram “İşletme Profiline” Nasıl Geçilir ? 2018

İnstagram “İşletme Profiline” Nasıl Geçilir ? 2018

İnstagram “İşletme Profiline” Nasıl Geçilir ? 2018

Bu yazımızda sizlere İnstagram “İşletme Profiline” Nasıl Geçilir ? 2018 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.

instagramda yeni gelen özelliklerden biri olan işletme profilinde ürün satışı yapan kullanıcılar için ideal bir özellik diyebiliriz. Satıcı ile ürün almak isteyen kullanıcı arasında iletişimin hızlı olması ve kolay erişim sağlama bilmek için profilde “iletişime geç” butonu ayrıca istatistik bilgileri sunan işletme profiline nasıl geçilir?

İnstagram İşletme Profiline Nasıl Geçilir ?
işletme profiline dönüştürme geçebilmek aslında oldukça kolay bunu yapabilmek için kendi profilinizde iken ayarlar kısmına giriyoruz.

switch to business profile ( işletme profiline geç ) butonu göreceksiniz. Bu butonu takip ederek instagram hesabınızı işletme profiline dönüştürebilirsiniz.
Böylece sizde instagram üzerinden satış yapıyorsanız işletme hesabı ile istatistiklere ulaşabileceksiniz ürün satın alan kişiler size kolaylıkla ulaşabilecektir.
Arama Tags ;
instagram işletme profiline nasıl geçilir , instagramda ürün satışı , işletme profiline nasıl geçilir , işletme profili nedir , işletme profili nerede kullanılır , işletme profilinden geriye nasıl dönülür

Seo Smm

— ,
— instagram haberleri

İnstagram “İşletme Profiline” Nasıl Geçilir ? 2018 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/

About seosmm

seosmm

Check Also

instagram expired token hata ve çözümü 2018

instagram expired token hata ve çözümü 2018 Bu yazımızda sizlere instagram expired token hata ve ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir