İnstagram “İşletme Profiline” Nasıl Geçilir ? 2018

By

İnstagram “İşletme Profiline” Nasıl Geçilir ? 2018

Bu yazımızda sizlere İnstagram “İşletme Profiline” Nasıl Geçilir ? 2018 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.

instagramda yeni gelen özelliklerden biri olan işletme profilinde ürün satışı yapan kullanıcılar için ideal bir özellik diyebiliriz. Satıcı ile ürün almak isteyen kullanıcı arasında iletişimin hızlı olması ve kolay erişim sağlama bilmek için profilde “iletişime geç” butonu ayrıca istatistik bilgileri sunan işletme profiline nasıl geçilir?

İnstagram İşletme Profiline Nasıl Geçilir ?
işletme profiline dönüştürme geçebilmek aslında oldukça kolay bunu yapabilmek için kendi profilinizde iken ayarlar kısmına giriyoruz.

switch to business profile ( işletme profiline geç ) butonu göreceksiniz. Bu butonu takip ederek instagram hesabınızı işletme profiline dönüştürebilirsiniz.
Böylece sizde instagram üzerinden satış yapıyorsanız işletme hesabı ile istatistiklere ulaşabileceksiniz ürün satın alan kişiler size kolaylıkla ulaşabilecektir.
Arama Tags ;
instagram işletme profiline nasıl geçilir , instagramda ürün satışı , işletme profiline nasıl geçilir , işletme profili nedir , işletme profili nerede kullanılır , işletme profilinden geriye nasıl dönülür

Seo Smm

— ,
— instagram haberleri

İnstagram “İşletme Profiline” Nasıl Geçilir ? 2018 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/

You may also like

Prof. Dr. Zekai Pekkafalı| instagram hesap dondurma linki| iphone 7 kılıf| hazır ofis | konya boşanma avukatı|