instagram kaybolan fotoğraflar nedir? 2018

By

instagram kaybolan fotoğraflar nedir? 2018

Bu yazımızda sizlere instagram kaybolan fotoğraflar nedir? 2018 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.

bu yazımızda instagram kaybolan fotoğraflar nedir? bununla ilgili sizlere bilgi vermeye çalışacağım. Bu özellikte aynen snapchat’de olduğu gibi kaybolan fotoğraflar, gizli fotoğraflar yada kaybolan mesajlar gibi karşıdaki kullanıcıya gönderdiğiniz fotoğraflar gönderebileceksiniz.
instagram kaybolan fotoğraf nedir?
Yeni gelen özellik ile, instagram kendi kendine kaybolan fotoğraflar gönderme ile ilgili bir özelliği duyurdu, artık direct mesajlar ( dm ) ile gönderdiğiniz fotoğraflar belli bir süre sonra kaybolmaktadır. Stories yani hikayelerde olduğu gibi direk mesaj ile gönderilen fotoğraflar veya videolar en fazla iki kere görüntülendikten sonra kendini silmektedir.
Peki karşı taraf sizin kendi kendini silen mesajlardaki fotoğrafların ekran görüntüsü çekerse ne olacak? o zaman size bir bildirim gelmektedir. 
instagram kaybolan fotoğraf nasıl kullanılır?
bu özelliği kullanmak için yapılması gereken tek şey parmağınızı sağa kaydırın ve kamera özelliğini kullanım için açınız. Çektiğiniz video, fotoğraf veya mesajlar ( çektiğiniz görüntü üzerine yazı yazabilirsiniz) ok işareti ile seçtiğiniz kullanıcıya gönderebilirsiniz.

instagram direct mesaj ile gönderdiğiniz gizli fotoğraflar ve videolar ve mesajlar gönderdiğinizde karşı tarafa gelen mesajları , dm alanında görebilirsiniz. bura da gelen mesajlardaki görselleri hikaye kısmında sürece izledikten sonra kaybolmaktadır. 
burada çektiğiniz ekran görüntüleri karşı tarafa bildirim olarak gittiğini’de söyleyelim. Bu özellik oldukça kullanışlı olacak gibidir. Böylelikle üçüncü kişilerin gönderileri görme ihtimali oldukça azalmaktadır.
Arama Tags & Etiket;
instagram gizli fotoğraflar, instagram kaybolan fotoğraflar, instagram kaybolan videolar, instagram kaybolan mesajlar, gizli mesajlar instagram

Seo Smm

— ,
— instagram haberleri

instagram kaybolan fotoğraflar nedir? 2018 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/

You may also like

Prof. Dr. Zekai Pekkafalı| instagram hesap dondurma linki| iphone 7 kılıf| hazır ofis | konya boşanma avukatı|