seo ankara
arapça kursu ankara
almanca kursu ankara
rusça kursu ankara
ankara diş kliniği
kedi cinsleri
Mütercim Tercüme Bürosu

Instagram Kaydedilenler Toplu Silme 2020

Instagram Kaydedilenler Toplu Silme 2020

Instagram’da kaydedilenleri toplu silme nasıl yapılır 2017 sorusuna bu yazıda cevap bulacaksınız. Bildiğiniz gibi Instagram’ı günlük blog olarak hatta vlog olarak bile kullanılıyor. Instagram adreslerinde oldukça fazla gönderi paylaşımı, hikaye paylaşımı ve mesajlaşma oluyor. Tabi bunlar birden fazla olunca bir hayli temizlemek zorlaşıyor. Tek tek temizlemek yerine bunları toplu şekilde nasıl temizleriz, Instagram’da kaydettiklerimizi nasıl sileriz sizlere bundan bahsedeceğiz. Yazımıza giriş yapmadan önce Instagram Şifre Kırma İşlemi 2017  adlı yazımıza göz atmanızı öneririz.

Instagram Kaydedilenler Toplu Silme Nasıl Yapılır 2017

Instagram‘da daha önceki yazılarımızı incelerseniz bu konu hakkında birçok bilgi verdik ancak sizlere burada şimdi bu konu hakkında daha detaylı bir açıklama yapacağız. Cevrik.com olarak Instagram Kaydeedilenleri Toplu Olarak Nasıl Silersiniz gelin birlikte bakalın:

Bildiğiniz gibi kaydedilenler uygulama veritabanı yada galerinize geçmektedir. Bu geçen resim olsun dosya olsun yazı olsun hiç farketmez android lerde sağ üst kısımda bulunan üç noktaya tıklayarak özellikler e gidiniz. Özellikler bölümünde yer alan çoklu seçimi aktif ederek toplu silme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. iPhone larda ise yine aynı ancak çoklu seçim yerine birden fazla seçeneği mevcut. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere hoşçakalın.

facebook,google,instagram,sosyal medya,twitter