seo ankara
arapça kursu ankara
almanca kursu ankara
rusça kursu ankara
ankara diş kliniği
kedi cinsleri
Mütercim Tercüme Bürosu

instagram “Konum Hikayeleri” kullanma? 2018

instagram “Konum Hikayeleri” kullanma? 2018

Bu yazımızda sizlere instagram “Konum Hikayeleri” kullanma? 2018 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.

Instagram’da yeni gelen bir özellikle daha bir farklılık yaşatacaktır. Bu özellik hikayeler kısmında lokal yani bölgesel olarak konum atıldığında ortaya çıkmaktadır. “Location stories!” özelliğinde Konum Hikayeleri , hikaye çekip attığınızda ve bu hikaye konum eklediğinizde ortaya çıkmaktadır.
bu özelliği kullanabilmek için Keşfet “Arama” bölümüne girdiğinizde en üst’de hikayelerin olduğu yerde çıkmaktadır. Diğer profili açık kullanıcıların paylaştığı hikayelerde konum ekli ise görüntülenmektedir. Hangi şehir, il’de bulunuyorsanız örnek ben Konya’dayım, siz İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa veya Bartın gibi lokal bölgelerde atılan hikayelere konum eklendiğinde çıkmaktadır.

instagram lokal ( bölgesel ) hikayeler “Location stories” ile sizin bulunduğunuz hikayeleri izleme imkanı bulabilirsiniz. Anlık olarak takip edebileceğiniz hikayeleri görebilirsiniz. izlenme sayısı artış olacağını’da söylemeden geçmeyelim.
instagram lokal hikayelerde çıkmak için ne yapmak gerekiyor, bulunduğunuz bölge’de, yada şehirde keşfet kısmında çıkmak için ilk önce profilin herkese açık olması gerekiyor yani gizli profil ise bu özellikten yararlanamıyorsunuz. Profili görünürlüğe herkese açtıktan sonra hikayelere konum ekleyeceksiniz.
instagram hikayelerine konum nasıl eklenir?

çektiğiniz stories ( hikaye )’de konum, ısı derecesi, saat veya diğer emojiler için hikaye’de ekranı yukarıdan aşağı doğru çektiğinizde yukarıda örnek resimdeki menüler gelecektir burada “KONUM” yazan yere bastığınızda bulunduğunuz yerin ve yere yakın konumları göreceksiniz buradan eklediğinizde artık konum hikayelerine çıkmaya hazırdır belli periyotlarda gösterim yapılmaktadır. Bunun dışında istediğin kent, şehir, ili arama bölümünden yazarak arattığınızda o yerdeki hikayeleri izleme imkanı da sunulmaktadır. Bu nedenle izlenme oranlarını arada kontrol etmenizi tavsiye ederim. 

Seo Smm

— ,
— instagram haberleri

instagram “Konum Hikayeleri” kullanma? 2018 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/