instagram kullanıcı adı nasıl değişir 2018

tarafından
261
instagram kullanıcı adı nasıl değişir 2018

instagram kullanıcı adı nasıl değişir 2018

Bu yazımızda sizlere instagram kullanıcı adı nasıl değişir 2018 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.

Merhabalar, bu yazımızda instagram profil ismi değiştirme konusunda sizlere ayrıntılı bilgiler vermeye çalışacağız. Önceki konularımızda instagram kullanıcı adı değiştirme limiti hakkında sizlerden gelen sorulara yanıtlar vermeye çalışmıştık bu konuda da biraz bahsettikten sonra instagram kullanıcı adı nasıl değişir? Bunu anlatmaya çalışacağız.
İnstagramda kullanıcı adını sık sık değiştirmenin faydadan çok zararı olduğunu diğer yazılarımız da söylemiştik. Bu sık kullanıcı ismini değiştirmenin bazı izinlerde ve marka içerikli, işletme hesaplarında sorunlarının yaşandığını sizlere anlatarak bahsetmiştik.
İnstagramda bireysel kullanıcı olarak devam ediyorsanız ve instagram profil adı değiştirme konusunda istekliyseniz o zaman bu işlemi sizlere anlatarak kullanıcı profilinin ismini değiştirebilirsiniz.
İNSTAGRAM KULLANICI ADI DEĞİŞTİRME
Profiliniz de farklı bir kullanıcı ismi ile devam etmek istiyorsanız bunu uygulama üzerinden veya web site üzerinden değiştirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
“https://www.instagram.com/accounts/edit/”  web site üzerinden bu linki tarayıcınıza yapıştırın ve kullanıcı adı ve şifresiyle giriş yaptığınız da profil düzenleme kısmı üzerinden kullanıcı adını değiştirme için bu seçeneği kullanabilirsiniz.

İnstagram kullanıcı adı değiştirmek için bu yöntemi seçebilirsiniz. Burada bir başkası tarafından kullanılmayan kullanıcı ismini girerek “Gönder” butonu ile isminizi değiştirin.
Bu profil kullanıcı adını değiştirmek için mobil cihazlar üzerinden Android veya İphone uygulama üzerinden değiştirebilirsiniz.
Ayarlar
Profili Düzenle
Kullanıcı Adı
Bu alandan da kullanıcı adınızı farklı bir isim ile değiştirmek suretiyle farklı biri isim ile devam edebilirsiniz.
instagram kullanıcı adı değiştirme işleminden sonra eski adınız belli bir süre sonra boşa çıkacaktır. Bundan sonraki kullanıcı adınızı bir başkası alabilir ve bunu kullanabilir. Sonradan bu ismi almanız mümkün olmayabilir.
Farklı bir isim girerek kullanımlarda eğer farklı yerlerden instagram kullanıcı adıyla giriş yaptığınız da giriş sıkıntıları, kullanıcı adıyla aramalarda çıkmayacağınız için sizi bulamayacaklardır.
İşletme hesaplarında istatistik verileri tam sonuç vermeyecektir. Sık sık isim değiştirme işlemini yapıyorsanız bunları göz önünde bulundurmanız gerekeceğini söylemeden geçmeyelim.
İnstagram kullanıcı adı nasıl değişir konusunda sizlerin de sorularınız varsa bunu sayfamızın yorumlar kısmından veya soru & cevap sayfamızdan tarafımıza sorularınızı göndererek yanıtlar almaya çalışabilirsiniz.

Seo Smm

— ,
— instagram haberleri

instagram kullanıcı adı nasıl değişir 2018 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/