instagram kullanıcısının “Hikayesini” Nasıl Görebilirim ? 2018

tarafından
215
instagram kullanıcısının “Hikayesini” Nasıl Görebilirim ? 2018

instagram kullanıcısının “Hikayesini” Nasıl Görebilirim ? 2018

Bu yazımızda sizlere instagram kullanıcısının “Hikayesini” Nasıl Görebilirim ? 2018 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.

instagram yakın zamanda stories özelliğini duyurması ile snapchat rahip olabileceğini ilan etti , Çekilen resim veya videoları hikaye olarak atarak 24 saat süre ile kalabilmesi ve kendiliğinden silinmesi güzel bir özellik olması ile dikkat çekmektedir.

Takip Ettiğiniz kişilerin hikayelerini ana akış sayfasının üst kısmında görmeniz mümkündür. Peki takipte olmayan yani takip etmediğiniz bir kişinin stories ( hikayesini ) nasıl görebilirsiniz ?  Arama yaptığınız bir kişinin yada beğenilerde biri gözüne çarptı bu kişinin hikayesini görmek için o kişinin profili herkese açık olması gerekiyor yani gizli profil olmaması gerekiyor bunu da ayrıca dip not olarak belirtelim.
Daha Sonra o kişinin Profili baktığınızda Profil Fotoğrafının üzerine bir kere dokunursanız önceden çektiğini hikayesi var ise görebilirsiniz. Buda pek göze çarpmasa ilginç bir özelliği olarak gelmiştir.
Arama Tags & Etiket;
instagram stories özelliği , instagram hikayesini görme , instagram stories görüntüleme , instagram hikayesine nasıl bakabilirim , instagram hikayesine bakma , instagram kişisinin hikayesine bakma , başkasının hikayesine bakma instagram , bir başkasının hikayesine nasıl bakılır

Seo Smm

— ,
— instagram haberleri

instagram kullanıcısının “Hikayesini” Nasıl Görebilirim ? 2018 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/