İnstagram paylaşımları hikâye ekleme 2018

By

İnstagram paylaşımları hikâye ekleme 2018

Bu yazımızda sizlere İnstagram paylaşımları hikâye ekleme 2018 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.

Merhabalar, bu yazımızda instagram’da çektiğiniz paylaştığınız video veya görselleri hikâye eklemek suretiyle nasıl paylaşılır? Bunu sizlere konumuz içinde anlatacağız.
 
Dünyaca en çok kullanılan trend mobil uygulamalardan biri olan instagramda her gün geçtikçe yeni özellikler gelmeye devam ediyor. Bu özelliklerden biride hikâye veya diğer adıyla stories özelliğidir. 24 saat süreyle geçici olarak paylaştıktan sonra kendiliğinden silinen bu hikaye kimlerin izlediğiniz görebileceğiniz, anket, emoji ve bir çok özelliği olan instagram hikaye özelliğine normal instagram paylaşımlarını ekleme olarak söyleyebiliriz.
İnstagram paylaşım arşivinde herhangi bir video ya da fotoğrafınızı hikaye’ye ekleyebilirsiniz. Bunu nasıl yaparız hemen anlatıma geçerek artık eski gönderileri hatırlamak, hatırlatmak için hikayenizde kolaylıkla eklemek suretiyle paylaşabilirsiniz.
İNSTAGRAM ESKİ GÖNDERİLERİ HİKAYEYE EKLEMEK
Yeni gönderileri, eski paylaştığınız gönderileri stories eklemek için aşağıda vereceğimiz ipucu ile isterseniz bir başkasına dm olarak atabilir, isterseniz hikayenize eklemek suretiyle paylaşım gerçekleştirebilirsiniz.
Hikayenize eklemek istediğiniz gönderinin hemen altında beğeni kalp işareti, yorum sohbet işareti ve paylaşmak veya dm atmak için ok işaretini göreceksiniz.

Gönderilerini bir başkasına atmak ve hikayelerinize eklemek için sola doğru yönü olan ok işaretine basınız.

Diğer ikinci pencere kimlere göndereceğinizi ya da yeni grup oluşturarak paylaşabilirsiniz. Son olarak hemen altında “Hikayene gönderi ekle” ile instagram durumuna eklemiş olacaksınız.
Yukarıda anlatımla instagram uygulamasında paylaştığınız görsellerinizi, videolarınızı yeni veya eski gönderileri istediğiniz zaman hikayeniz de kullanabilirsiniz.
bu yazımızda instagram kullanıcıları için görselleri hikayenize eklemek suretiyle nasıl paylaşılır konusunda anlatım yapmaya çalıştık. Bununla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın yorumlar kısmından tarafımıza sorularınızı gönderebilirsiniz. Takip >> smm

Seo Smm

— ,
— instagram haberleri

İnstagram paylaşımları hikâye ekleme 2018 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/

You may also like

Prof. Dr. Zekai Pekkafalı| instagram hesap dondurma linki| iphone 7 kılıf| hazır ofis | konya boşanma avukatı|