instagram profil resmini tam boyut’da gösterme..! 2018

tarafından
537
instagram profil resmini tam boyut’da gösterme..! 2018

instagram profil resmini tam boyut’da gösterme..! 2018

Bu yazımızda sizlere instagram profil resmini tam boyut’da gösterme..! 2018 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.

Merhabalar , bu yazımızda popüler mobil uygulamalardan instagram hakkında bazı ipuçları vermeye çalışacağım bunlardan biride instagram kullanıcısı profil resmini tam ekran & full ekran & büyük boyutta nasıl gösterilir , nasıl bakılır bununla ilgili bilgi vermek istiyorum.
Bir kullanıcının profilini incelerken maalesef resmi küçük ebatlarda ( 150×150) boyutlarda olduğu için tam olarak göremeyiz. Bu merak ettiğimiz için değişik alternatif yöntemler için arayışa girilir. Peki İnstagram profil fotoğrafını tam boyutlarda nasıl görebiliriz? Bunun için hemen anlatıma geçelim.
Merak Ettiğiniz bir kullanıcının fotoğrafını tam ekran görmek için “instagram.com” adresi üzerinden bilgisayar üzerinden açmanız gerekiyor. Bunun için kendi profil resim üzerinden anlatmaya çalışacağım tabi bu arada beni de takip edebilirsiniz smm 

web site üzerinden kullanıcının profil resmi üzerine gelerek fare ile sağ tuşuna basıyoruz ve “Resmi yeni sekmede aç” butonu basınız.

Yukarıda resim farklı sekmede açılacak ve adres çubuğunda adres üzerinden küçük bir oynama ile fotoğrafı tam ekran olarak görebilirsiniz.
“https://scontent-lhr3-1.cdninstagram.com/t51.2885-19/s150x150/11363790_137240299953830_297353691_a.jpg”
yukarıda kırmızı işaretli olan yazıları silip entere bastığınızda resim büyük boyutlarda gösterilecektir. Böylece merak ettiğiniz kişilerin profillerini rahatlıkla inceleyebilirsiniz.
Arama Tags & Etiket ;
instagram profil fotoğrafını tam ekran görme , instagram profil resmi tam boyutlarda gösterme , tam ekran görüntüleme , geniş ekran gösterme , instagram profil fotoğrafı full screen nasıl gösterilir , geniş boyutlara bakma , geniş ekran nasıl açılır

Seo Smm

— ,
— instagram haberleri

instagram profil resmini tam boyut’da gösterme..! 2018 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/