instagram profil’de whatsapp sohbet penceresi açma 2018

By

instagram profil’de whatsapp sohbet penceresi açma 2018

Bu yazımızda sizlere instagram profil’de whatsapp sohbet penceresi açma 2018 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.

Merhabalar, bu yazımızda oldukça işinize yarayacak bir instagram ipucu vermeye çalışacağım. İnstagram’da ürün satışı, marka tanıtım veya ticaret hesaplarında sıklıkla gördüğünüz iletişim adresi olarak tanımlı, e-posta adresi, harita yada Ara ile iletişim kısmında profil biyografisinde whatsapp iletişim numarası dikkatinizi çekmiştir.
bu yazımızda sizlere WhatsApp bir özelliği olan ve telefon rehberinde olmayan bir numara ile iletişime geçerek sohbet etmeyi sağlayan bir özelliği instagram profiline entegre ederek direkt olarak whatsapp sohbet penceresinin ( instagram whatsapp link ) açılmasını sağlayabilirsiniz.
Sizinle iletişim kurmak isteyen, müşterileriniz için instagram profiline ekleyeceğiniz url link adresi ile müşterinin rehberinde numaranız olmazsa bile whatsapp sohbet penceresi üzerinden iletişim kurarak sohbet etmeyi, sorular yada siparişlerinizi kolaylıkla alabilirsiniz.
instagram whatsapp sohbet pencere link verme
Telefon numaranızın sizinle sohbet edecek kişinin rehberinde olmazsa bile sizinle irtibat sağlamak adres defterine eklemek zorunda olmadan sohbet etmeyi sağlayan bir özelliktir.
“https://api.whatsapp.com/send?phone=telefonnumarası” 
yukarıda adres’de kırmızı renkli olan yere telefon numaranızı parantez, çizgi ve alan kodu başında sıfır olmadan ekleyerek instagram profil’de web site adresi olan yere yazınız.
Örnek : “https://api.whatsapp.com/send?phone=90542265xxxx” bu şekilde size ati telefon numarasını yani sizinle iletişime geçilecek Whatsapp iletişim numarasını yazınız.

instagram’da whatsapp sohbet penceresi yukarıda link adresinin sonuna telefon numaranızı ekleyerek website ekleyin ve kayıt edin tamam diyerek sonlandırın. Bu işlem sonunda direk olarak telefonda müşteriler, sizinle iletişim kuracaklar için telefonlarında WhatsApp yüklü ise bir sohbet penceresi açılacaktır.
Böylece bio’da WhatsApp numarası yerine atık kişi telefon rehberine eklemeden bir pencere ile sizinle sohbet edebilecektir. 

instagram profiline whatsapp sohbet penceresi ekleme işlemi sonrasında profiliniz de bu şekilde görünecektir. Artık sizinle irtibata geçecek kullanıcılar için bir rahatlık sağlamış olacaksınız. Bu işlem web.whatsapp.com içinde geçerlidir.
instagram whatsapp link ekleme 
Yani bu link adresini bilgisayarda masaüstü, dizüstü bilgisayarda web tarayıcısına yapıştırın ve enter dediğiniz de web üzerinden de kullanabilirsiniz.
Bunun dışında bu link ile otomatik mesaj gönderme’de gerçekleştirebilirsiniz. Yani önceden oluşturduğunuz bir mesajı otomatik yanıtlama için de kullanabilirsiniz. 
“https://api.whatsapp.com/send?phone=whatsappphonenumber&text=otomatik yanıtlama mesajı yazın”    ( ” tırnak işaretlerini kullanmayın )
Link adresinin sonunda kırmızı alana müşterileriniz, yada sizinle irtibata geçecek kişiye otomatik yanıtlama mesajını ekleyebiliriz. 
Örnek : https://api.whatsapp.com/send?phone=whatsappphonenumber&text=en kısa zamanda dönüş yapılacaktır. gibi önceden doldurulmuş mesaj kısmıdır.
bu yazımızda sizlere instagram işletme hesabı kullananlar için, müşteri toplayan, destek ve ürün satışı yapan instagram kullanıcıları için işe yaracak instagrama whatsapp sohbet penceresi ekleme işlemi nasıl yapılır? Bunu anlatmaya çalıştık umarım faydalı bir konu olmuştur yorumlar kısmından sorularınızı ve teşekkürlerinizi bekliyoruz. Detaylı bilgi : “https://faq.whatsapp.com/en/android/26000030/?category=5245251” 
Arama Tags & Etiket ;
instagram whatsapp link ekleme, instagram whatsapp link , instagram whatsapp ekleme, instagrama whatsapp linki koyma, instagrama whatsapp linki verme, instagram whatsapp dm

Seo Smm

— ,
— instagram haberleri

instagram profil’de whatsapp sohbet penceresi açma 2018 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/

You may also like

Prof. Dr. Zekai Pekkafalı| instagram hesap dondurma linki| iphone 7 kılıf| hazır ofis | konya boşanma avukatı|