instagram profile hikaye ( öne çıkanlar ) ekleme? 2018

tarafından
142
instagram profile hikaye ( öne çıkanlar ) ekleme? 2018

instagram profile hikaye ( öne çıkanlar ) ekleme? 2018

Bu yazımızda sizlere instagram profile hikaye ( öne çıkanlar ) ekleme? 2018 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.

Merhabalar, bu instagram’da yeni gelen bir özellik hakkında nasıl yapılır? hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Bu özelliği biliyoruz fakat bu özelliğin yanında profile tutturma nasıl oluyor? bunu anlatacağız. İnstagram hikaye özelliğini artık hepimiz biliyoruz. 24 saat süre ile 20 saniyelik video, fotoğraf paylaşarak sonradan 24 saat sonra otomatik silinen hikayeleri artık arşiv yapabilir ve bu hikayeleri profilinize öne çıkanlar olarak ekleyebilirsiniz.
Beğendiğiniz hikaye ( stories ) artık profiliniz de öne çıkanlar kısmında izleyebilir veya sizi takip eden instagram kullanıcıları tarafından profilinizi ziyaret eden kullanıcılar bu hikayeleri tekrar tekrar siz kaldırana kadar izleyebilir. Bu öne çıkanlar kısmına hikaye nasıl eklenir? bizde bu yazımızda bunu anlatmaya çalışacağız.
instagram öne çıkanlar hikaye ekleme ;
Paylaşmayı düşündüğünüz, yada çektiğiniz ve hikaye olarak gönderdiğiniz bir gönderiyi profile eklemek için hemen hikaye izlediğiniz alanda bir küçük butonun olduğunu saten göreceksiniz. Bu nedir? demeden önce bunu biz söyleyelim. 
Öne Çıkar Butonu paylaştığınız hikayeyi profilinize tutturmak için kullanabilirsiniz. Bu öne çıkar butonu ile ekleyeceğiniz hikayeler profilinizde görünecektir. Bunu şimdi resimli anlatım ile profil öne çıkanlar nasıl eklenir? bunu anlatmaya başlayalım.
instagram hikayeyi öne çıkar ;

Hikaye izlemeye açınız, hikaye içinde paylaş, öne çıkar ve diğerleri panellerini göreceksiniz. “Öne Çıkar” butonu basarak sizin ne yapmanız gerekeni saten göstermektedir. Beğendiğiniz stories hikayeyi profile eklemek için dokun.

instagram öne çıkanlara ekle menüsünde yeni bir hikaye ekleme için +Yeni butonu basıyoruz. Ardından diğer adım bir pencere daha gelecek burada profile hikaye ekleme için bir isim oluşturmanızı isteyecek.

profile hikaye ekleme için yeni öne çıkan kısmında profilinizde görmek istediğiniz hikaye için isim ( ad ) veriyorsunuz. Bu isim vermeden sonra instagram profilinde hikaye bu isimle görünecektir. Bu ismi sonra profil üzerinden düzenlemek istediğiniz hikayenizin üzerine basarak “Öne çıkandan kaldır” ve “Öne çıkanları Düzenle” şeklinde kaldırabilir veya düzenleme gerçekleştirebilirsiniz. 

Profilinize hikaye ekleme adımında artık bitmiş durumda “Öne çıkanlara Eklendi” mesajı gördüğünüzde bu hikayeyi sen kaldırana kadar profilinizde kalacak, duracaktır. Bundan sonra profiliniz herkese açıksa bunu herkes izleyebilir. Hikaye gizlilik ayarı üzerinden kimlerin göreceğini yada görmeyeceğini ayarlamasını gerçekleştirebilirsiniz.

instagram profilde hikaye nasıl gösterilir? konusunda son adımla artık olayı bitirdik. Artık budan sonra beğendiğiniz hikayeleri profile ekleyebilir ve burada siz kaldırana kadar durmasını sağlayabilirsiniz. Şimdi yanlış isim verdiğiniz yada hikayeyi profilden kaldırmak istiyorsunuz? nasıl düzeltilir? nasıl silinir? bunları anlatalım.
Profilden Hikaye Kaldır & Düzenle ;
Kaldırmak, silmek yada hikaye ismini, adını düzeltmek istiyorsunuz buda çok kolay yapmanız gereken şey profilinizde sabit duran hikaye üzerinde işlem yapmak istiyorsanız görüntülemek için bunu açıyoruz.

profilden hikaye silme için yada düzenleme için hikayenin sağ alt köşesinde üç nokta’ya dokunuyoruz. Size iki seçenek çıkacaktır. “Öne çıkandan kaldır” & “Öne çıkanı Düzenle” burada tercih size kalmış. Düzenle derseniz vermiş olduğunuz Ad değiştirebilirsiniz yada Kapak resmini yeniden düzenleyebilirsiniz. 
Yukarıda sizlere instagramın yeni özelliği olan profile hikaye ekleme ve eklediğiniz bu hikayeyi kaldırma, düzenleme ile ilgili anlatım verdik. Bununla ilgili sizin sorularınız olursa yorumlar kısmından veya soru & cevap sayfamızı kullanarak hızlı bir şekilde cevap almayı sağlayabilirsiniz.

Seo Smm

— ,
— instagram haberleri

instagram profile hikaye ( öne çıkanlar ) ekleme? 2018 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/