instagram saati nasıl değişir? 2018

tarafından
156
instagram saati nasıl değişir? 2018

instagram saati nasıl değişir? 2018

Bu yazımızda sizlere instagram saati nasıl değişir? 2018 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.

Merhabalar, bu yazımızda instagram ile ilgili ilginç bir soruya cevap vermeye çalışacağız. Bu sorumuzda instagram saati nasıl değişir? İnstagram da gelen mesaj saatleri tutarsız gösteriyor saat dilimi bozuk bu hatayı nasıl düzeltirim gibi sorular siz takipçilerden gelmektedir.
instagram saati yanlış gelen mesajı bir kaç saat önceki’den yolladım beğeniler göstermiyor gibi bir takım sorular gelmektedir. Bizde daha önceki konularımız da facebook saatini düzeltme konusunda sizlere bilgiler vermeye çalışmıştık.
İNSTAGRAM SAATİNİ DEĞİŞTİRME
bu yazımızda instagram saati ayarlama konusunda sizlere detaylı bilgi vermeye çalışacağız ve saat nasıl düzelir konumuz için de anlatacağız.
Kullandığımız instagram uygulaması saat dilimi olarak sizin telefonun mevcut saat dilimini kullanmaktadır. Telefon saat dilimi neyse instagramda aynı saati kullanacağı için telefonun saatini değiştirdiğiniz zaman instagram saati de değişecektir.

Yaz saati, kış saati uygulamasında sürekli yaz saatini kullandığımız için saat değişikliklerinden dolayı saatimizin ayarı bozulacaktır. Bu nedenle cihazın saatini değiştirmemiz yeterli olacaktır. Kullandığınız cihaz android işletim sistemi veya ios cihazlar için aşağıdaki adımlarla değiştirebilirsiniz.
ANDROİD TELEFON DEĞİŞTİRME
Samsung, Htc, Asus, Lg ve diğer markalarda telefon saati değiştirmek için aşağıdaki adımları takip ederek gerçekleştirebilirsiniz.
Ayarlar
Sistem
Tarih ve Saat
Bu adımları takip ederek yeni kullanıcılar android saat değiştirme işlemini gerçekleştirerek instagram saatini de eşitlemiş olacaktır.
İPHONE SAAT DEĞİŞTİRME
instagram saatini değiştirmek için piyasada en çok kullanılan cihazlardan biri de Apple ürünü olan İphone telefonlardır.
Ayarlar
Genel
Tarih ve Saat
Otomatik Ayarla ( bunu kapatarak manuel olarak ayarlayabilirsiniz.)
Bu adımları takip ederek’de cihazınızın telefon ayarını değiştirerek kullandığınız sosyal ağlardan Facebook, Twitter, Instagram gibi uygulamaların saatini değiştirebilirsiniz.
İLGİLİ ARAMALAR
instagram saatini değiştirme
instagram saat ayarını değiştirme
instagram saati nasıl değişir
instagram tarihi değiştirme
instagram tarihini değiştirme
instagram saati geride kalıyor
bu yazımızda instagramın saati nasıl değişir bunu basit dille anlatmaya çalıştık. Bu konuda sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından veya instagram destek formu  sayfamızdan tarafımıza göndererek cevap alabilirsiniz.

Seo Smm

— ,
— instagram haberleri

instagram saati nasıl değişir? 2018 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/