seo ankara
arapça kursu ankara
almanca kursu ankara
rusça kursu ankara
ankara diş kliniği
kedi cinsleri
Mütercim Tercüme Bürosu

instagram sessize al nedir nasıl çalışır? 2018

instagram sessize al nedir nasıl çalışır? 2018

Bu yazımızda sizlere instagram sessize al nedir nasıl çalışır? 2018 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.

Merhabalar, bu yazımızda instagram sessize al özelliği hakkında sizlere bilgi aktarmaya çalışacağız. Bu sistem Facebook kullanıyorsanız aynı sistem olarak orda da kullanılmaktadır.
Bu sistem nasıl çalışıyor bununla ilgili konumuzun ilerleyen kısmında bilgi vereceğiz. Facebook’da sessize al nasıl açılıyor? Bir kişinin gönderilerini görmek istemiyorsanız fakat arkadaşlıktan da çıkarmak istemiyorsunuz o zaman takibi bırak özelliğini kullanarak arkadaşlıktan çıkarmadan takip etmeyerek paylaşımlarını görmüyorsunuz.
İNSTAGRAM SESSİZE AL ÖZELLİĞİ
Bu özellikte Facebook’da olduğu gibi bir kişinin gönderilerini instagram akışlarda görmemek için o kişiyi sessize alarak bu özelliği kapatabilirsiniz.
İnstagram kullanıcısını takip ediyorsunuz fakat onun paylaşımlarını görmek istemiyorsanız bunu akışlardan devre dışı bırakabilirsiniz.
Takipten çıkarmadan paylaşımlarını göz ardı edebilirsiniz. Bu özelliği nasıl kullanabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki adımları uygulamanız yeterlidir.
İnstagram sessize al diğer adıyla instagram mute özelliği için paylaşımları görmek istemediğiniz kişinin profiline giriniz.

Profil üç noktaya bastığınızda “MUTE” veya diğer adıyla “SESSİZE AL” özelliği ile bu kişinin bildirimlerini, paylaşımlarını kapatabilirsiniz.
Bundan sonra bu kişilerin paylaşımları instagram akışlarında görünmeyecektir siz bu bildirimler tekrar açana kadar.
bu yazımızda instagram mute özelliği , instagram sessize al özelliği kullanımı hakkında bilgiler vermeye çalıştık. Bununla alakalı olarak sorularınız için soru & cevap sayfamızdan tüm sorularını gönderebilirsiniz.

Seo Smm

— ,
— instagram haberleri

instagram sessize al nedir nasıl çalışır? 2018 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/