instagram “sürekli yükleme özelliği” nasıl kapatılır? 2018

tarafından
150
instagram “sürekli yükleme özelliği” nasıl kapatılır? 2018

instagram “sürekli yükleme özelliği” nasıl kapatılır? 2018

Bu yazımızda sizlere instagram “sürekli yükleme özelliği” nasıl kapatılır? 2018 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.

Mobil uygulama instagram’da insanlarla bağlantı kurmasına yardımcı olmak için kişiler sürekli senkronize edilip instagram sunucularında saklanmaktadır. Devamlı bağlantı kurulması kimlerin takip edileceğini senin seçmen için yardımcı bir özelliktir. Bu genellikle Facebook kullanıcıları ve telefon rehberindeki kişiler ile sekronize edilerek instagram’da önerilen kişilerde gösterilmesidir. Bir kişinin cep telefon numarasını telefona kayıt ettiğiniz de senkronize açıksa yani “sürekli yükleme özelliği” açık konumda ise bu kişi karşınıza çıkacaktır.
Instagram’ı telefon veya tabletinizin kişi listesinde bağlandığınız da instagram’da olan kişiler listesinde görünecektir. Eğer instagramda telefon numarası ile görünmek istemiyor veya kayıt ettiğiniz kişileri görmek istemiyorsanız “sürekli yükleme özelliğini kapatmak” gerekecektir.
Kişileri senkronize etmeyi durdurmak istiyorsanız kullandığınız İOS & ANDROİD  tabanlı işletim sistemi telefonlarda aşağıdaki adımları uygulamanız gerekecektir.
Profiliniz 
Ayarlar
Kişiler
Bağlantıyı Kes
Kişilere bağlantıyı Kes butonu ile artık telefon numarası yada facebook üzerinden karşınıza sürekli çıkan önerilen kişiler, facebook arkadaşları senkronize işlemini sonlandırabilirsiniz. Bunun haricinde “https://www.instagram.com/accounts/contact_history/” adresi üzerinden yada instagram web sayfası üzerinden kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra instagram uygulamasında tanımlı telefon rehberiniz de bulunan kişileri buradan silebilir yönetebilirsiniz.
Profil 
Profilini Düzenle
Kişileri Yönet
Senkronize ettiğiniz tüm kişileri yada belirli kişileri silebilir, kaldırabilirsiniz. Tümünü sildiğiniz kişileri “sürekli yükleme özelliği” tekrar açtığınız da yüklenmesini sağlayacaksınız. Bu özellik size arkadaşlık önerilerinde, arkadaş takip etme konusunda yardımcı olacaktır.

Seo Smm

— ,
— instagram haberleri

instagram “sürekli yükleme özelliği” nasıl kapatılır? 2018 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/