seo ankara
arapça kursu ankara
almanca kursu ankara
rusça kursu ankara
ankara diş kliniği
kedi cinsleri
Mütercim Tercüme Bürosu

Instagram Takipçi Artırma İpuçları – Birkaç hile ile takipçi patlaması yaşayın.

instagram takipci artirma

İnstagram sosyal medyanın en önde gelen platformlarından biri olma yolunda, facebook desteği ile dolu dizgin ilerliyor. Facebook instagram ortaklığı karşısında google twitter ortaklığı yarışı kızıştırıyor. Her iki platform da daha fazla kullanıcıya ulaşma yarışının son zamanlarda zirvesindeler. Instagram üzerinden yüzlerce insan para kazanıyor. Ürün satanlar reklam yapanlar kendini ünlü edenler vs vs birçok çeşit hesap mevcut. Herkesin odak noktası instagram takipçi artırma . istagram takipçi artırma yolları için kaliteli içerik paylaşmanız veya reklam yapmanız uzun vadede takipçi sayınızın artmasını sağlayabilir ancak bu kadar zamanınız olmayabilir. Peki hızlı bir şekilde instagram takipçi artırma hileleri ve ipuçları nelerdir ?

İnstagram dünyanın en popüler fotoğraf paylaşım ağı, en fazla kullanılan sosyal ağlarından birisidir. Görselliğe dayalı olan sistemde fotoğraf, video ve hikâye paylaşabilmeniz mümkündür. Yaklaşık 1 milyar olan kullanıcı sayısı ile oldukça büyük bir mecra olan sosyal ağda her gün yüz binlerce fotoğraf ve video paylaşılıyor.

Diğer sosyal ağlarda olduğu gibi insanın fazla olduğu sistemlerde büyük marka, işletme ve ticaret ile uğraşan kişiler bu ağ üzerinde de reklam çalışmaları yapmaktadır. Özellikle takipçi sayısı fazla olan hesaplarda paylaşım başına oldukça yüksek ücretler ödenebilmektedir. Bu da birçok kişinin İnstagram’da takipçi arttırma yolları üzerine araştırma yapmasına neden olmuştur.

Ünlü (popüler) olmak, reklam alarak para kazanmak veya büyük kitlelere ulaşmak ancak takipçinizin fazla olmasıyla gerçekleşebilmektedir. Takipçisi yüz binleri bulan hesapların paylaşımları da aynı doğrultuda yüksek görüntüleme, beğeni ve yorum almaktadır. Takipçi satın alma yolu ile birçok hesap takipçilerini arttırmaya çalışsa da bu yöntem ile maddi gelir elde etmeniz imkansızdır. Sadece bu yöntemle ‘yüksek’ takipçili hesap görünümü sunulmaya çalışılmaktadır. Organik yollarla instagram takipçi arttırma yolları zor olsa da uzun vadede daha etkili ve karlıdır. Bu nedenle organik bir biçimde takipçi arttırmaya çalışmanız her sosyal ağda odluğu gibi İnstagram’da da yararınıza olacaktır.

İnstagram hesabınızın daha fazla kişiye ulaşması ve takipçi sayısını arttırmanız için yapabileceğiniz bazı işlemler mevcuttur. Böylece kısa sürede olmasa da uzun vadede odlukça büyük bir kitleye ulaşabilir, marka ve işletmelerin reklamlarını rahatlıkla yapabilirsiniz. İşte instagram takipçi arttırma yolları:

 

İnstagram takipçi artırma ipucu 1 # İçerik kraldır !

Kaliteli içerik er yada geç her zaman kazanır. Bir şef olabilirsiniz , bir sporcu olabilirsiniz. İnsanlara takip etmelerine değecek içerik sunun. Yemek yemeyi ve yemek yapmayı seven bir kişi , #food #meal #cooking vb hashtaglere bakınca takip edebileceği binlerce hesap bulabilir. Bunların arasından sizin hesabınızın sıyrılıp takibe değer olması için neler yapmanız gerekiyor ? Bunların planını programını önceden yapmanız gerekir. En basit instagram takipçi hilesi aslında plan program yapmaktan geçer.

İnstagram takipçi kitlesi büyütme ipucu 2 # Sunum ve görsellik önemlidir

instagram takipci artirma

Çok iyi yemekler pişiriyor, çok faydalı tarifler yapabiliyor, çok komik vine videoları üretebiliyorsunuz. Ancak bunun sunumunu çok iyi yapmanız gerekir. Çektiğiniz yemeği basit bir kamera ile enstantanesine dikkat etmeden çeker efekt vermeden instagrama yüklerseniz pek fazla bir etkisi olmayacaktır. Ancak yemek tabağının etrafını süsler , arkaplana ilgi çekici objeler koyar, profesyonel bir makina ile çeker ve yemek fotoğraflarına göre üretilmiş efekt programları ile de biraz canlandırırsanız paylaştığınız görsel sizi bile şaşırtacaktır.

İnstagramda nasıl takipçi artırılır , ipucu 3 #  Reklam ve tanıtım işin anahtarı

Çok iyi içerikler üretiyorsunuz , çok güzel fotoğraflıyorsunuz kral gibi bir instagram hesabınız var. Ancak insanlar sizi duymadıkça , insanlara ve özellikle hedef kitlelere ulaşamadıktan sonra hiç birinin bir anlamı olmayabilir, hedeflerinize varamayabilirsiniz. Çok doğru mecralarda çok iyi tanıtımlar yapmalı, tabiri caizse biraz paraya kıymalı, instagramda çok aktif olmalısınız. Alanınızla ilgili hashtagleri iyi inceleyerek size maksimum verimi sağlayacak hashtagleri seçmeli, bu hashtagler içerisinde paylaşım yapan hesapları takip etmeli ve yorum, beğeni ile bu hesaplara varlığınızı belli etmelisiniz. Bunu dışında ilgi alanınızla ilgili konuda var olan büyük hesaplarla reklam anlaşmaları yapmalısınız. Bu anlaşmaları para ödeme veya ürün gönderme yöntemleri ile yapabilirsiniz. Küçük hileler büyük getiriler sağlayabilir.

İnstagram Hesap Artırma : ipucu 4 #  İnstagram Geleneklerine Dikkat Edin

Instagram Takipçi Arttırma Teknikleri instagram takipçi kasma yolları
Instagram Takipçi Arttırma Teknikleri instagram takipçi kasma yolları

Her sosyal medyanın kendine has bir ekosistemi ve gelenek görenekleri vardır. Her sosyal medyanın yoğurt yiyişi ayrıdır. Hesabınızla her gün ayrıca ilgilenerek bir noktaya getirmiş olabilirsiniz ancak insanları bir araya getirmenin dışında bir de takipçi kaybı yaşamadan bu kitleyi de korumanız gerekmektedir. Bunun için gönderilerinizin kalitesini bozmadan hatta üzerine koyarak , her geçen gün daha fazla ilgi çekici içerikler üreterek, niche alanınızın sınırlarını sonuna kadar kullanarak ve değişen trendlere ayak uydurarak içerik üretmeye devam etmeniz gerekir. Ayrıca paylaştığınız içeriklerinizin de bir sınırı olması gerekir ve bir düzeni olması gerekir. Hemen hemen her gün rutin aynı saatlerde ve bu saatlerin de etkileşimin en fazla olduğu saatleri seçerek insanları bir rutine alıştırın.O saatlerde sizden gelecek yeni içeriği beklemek için hesabınıza bakma ihtiyacı hissetmelerini sağlayın.

instagram Takipçi Artırma Tekniği 5 :  Hashtag Kullanımı

Paylaşımlarınızda hastag kullanmanız o konu ile ilgili arama yapan veya paylaşım yapan kişilerin fotoğraflarınızı görmenizi sağlar. Böylece potansiyel takipçi kitlenizin sizi bulmasını sağlarsınız. Abartmamak kaydı ile paylaşımlarınızda hastag kullanmanız takipçi arttırma yollarından birisidir.

instagram Takipçi Artırma Tekniği 6 : Etkileşimde Bulunun

Diğer İnstagram hesaplarının paylaşımlarını beğenmeniz veya yorum yapmanız geri dönüş almanıza olanak sağlayabilir. Bu yolla İnstagram’da takipçi arttırma yolunda hızla ilerleyebilirsiniz. Beğenmiş olduğunuz görselleri paylaşan kişiler sizin paylaşımlarınızı da beğenecek hatta hesabınızı takip edeceklerdir. Her beğendiğiniz veya takip ettiğiniz kişi kesin olarak size geri dönmese de %6-7’lik bir geri dönüşten bahsedilebilmektedir.

Instagram Takipçi Kasma Tekniği 7 : Arkadaşlarınızı Davet Edin

İnstagram hesabınızdan haberdar olmayan kişi olmaması için arkadaşlarınıza hesap linkinizi yollayın ve takip etmelerini isteyin. Diğer üye olduğunuz sosyal ağlarda da İnstagram profil linkinizi paylaşarak takip etmelerini istemeniz yine takipçi sayınızı arttıracak yollardan birisidir.

Instagram Takipçi Yükseltme Tekniği 8 : Farklı ve Özgün İçerikler Paylaşın

İnsanların beğeneceği ve birbirleri ile paylaşabileceği görsel ve videolar oluşturmanız takipçilerinizin artmasına yardımcı olacaktır. Alışılagelmiş paylaşımların ve görsellerin dışında kendiniz özgün görseller hazırlayabilir ve takipçilerinizi arttırabilirsiniz.

Instagram Takipçi Arttırma Tekniği 9 : Düzenli Paylaşım

İnstagram’da takipçi arttırma yolları arasında belki de en etkilisi düzenli paylaşım yapmaktır. Eğer düzenli bir biçimde her gün kendinize bir limit belirleyerek buna uyarsanız takipçi sayınızı daha kolaya arttırabilirsiniz. Sadece İnstagram’da değil birçok platformda düzenli içerik paylaşımı takipçilerin artmasına neden olmaktadır.

Bu yazıda instagram beğeni artırma ipuçları paylaştık : https://seosmm.net/instagram-begeni-artirma/

 

instagram takipçi instagram takipçi hilesi instagram takipçi kasma instagram takipçi kazan instagram takipci hilesi instagram takipçi satın al instagram takipçi arttırma insta takip instagram takipçi ücretsiz takipçi hilesi instagram instagram takipçi sayısı arttırma instagram takipçi hilesi ücretsiz insta takipci instagram takipçi kasma ücretsiz instagram takipçi siteleri insta takipçi hilesi instagram hile takipçi instagram takipçi kasma hilesi takipçi instagram takipçi kasma instagram takipçi kazan instagram instagram türk takipçi instagram takipçi arttırma hilesi instagram takipçi arttırma yolları instagram takipçi ve beğeni hilesi insta takipci hilesi instagram takipçi gönderme instagram takipçi al instagram takipci hile instagram takipçi beğeni hilesi instagram ücretsiz takipçi instagram begeni ve takipci hilesi instagram takipçi hilesi ücretsiz 2016 instagram takipçi kazanma hilesi instagram takipçi kazanma hilesi ücretsiz instagram türk takipçi satın al instagram takipçi beğeni instagram takipçi kasma siteleri instagram beğeni takipçi hilesi takipci instager ücretsiz instagram takipçi instagram türk takipçi hilesi takipci instagram instagram takipçi kazan ücretsiz instagram takipçi kasma hilesi ücretsiz instagram takipci artirma instagram takipçi kas instagram takipci siteleri insta takipci kasma instagram ücretsiz takipçi hilesi takipçi arttırma instagram ücretsiz instagram takipçi hilesi instagram takipçi çoğaltma instagram takipçi programı instagram takipci satin alma instagram takipçi hilesi türk instagram takipçi hilesi 2016 ücretsiz insta takipci kazan instagram da takipçi hilesi instagram takipçi satın al mobil ödeme takipçi satın al instagram instagram takipçi arttırma ücretsiz türk takipçi hilesi instagram instagram takipçi hilesi 2016 takipçi beğeni hilesi instagram instagram beğeni takipçi instagram gerçek takipçi takipçi hilesi instagram ücretsiz instagram takipçi ve beğeni takipçi havuzu instagram takipçi kasma hilesi instagram instagram takipci hilesi ucretsiz insta takipçi hile instagram takipçi kasma programı instagram takipçi uygulaması instagram takipçi kasma hilesiz insta beğeni ve takipçi instagram takipçi satışı instagram takipçi ve beğeni hilesi ücretsiz instagram takipçi türk instagramda takipçi kazanma instagram hilesiz takipçi kasma insta takipci ücretsiz instagram takipçi arttırma siteleri instagram 100 takipçi en iyi instagram takipçi hilesi instagram da takipçi arttırma instagram takipçi arttırma programı instagram takipci cogaltma instagram da takipçi kasma instagram hilesiz takipçi arttırma ücretsiz instagram takipçi kasma instagram en çok takipçi instagram türk takipçi kasma instagram takipçi arttırma hilesiz instagram takipçi sayısı instagram hilesi takipçi kasma instagram takipçi takibi instagram takipçi hile siteleri instagramda takipci artirma instagram takipçi unfollow instagram için takipçiler instagram takipçi arttırma hashtag instagram takipçi kazan hilesi instagram takipçi kazanma yolları instagram takipçi hilesi programı instagram ücretsiz takipçi kasma instagram hilesiz takipçi instagram en iyi takipçi hilesi instagram ücretsiz takipçi kazan instagram hileli takipçi takipçi kas instagram takipci arttirma instagram takipci kazan instagram ücretsiz ücretsiz instagram takipçi arttırma hilesi takipci artirma instagram ücretsiz instagram takipçi arttırma instagram ücretsiz takipçi arttırma instagram takipçi havuzu instagram takipçi yapma instagramda takipçi arttırma hilesi ücretsiz ücretsiz takipçi instagram insta takipci arttirma instagram takipçi arttırma yöntemleri instagram takipçi ve beğeni kasma en iyi instagram takipçi siteleri instagram da takipçi arttırmak instagram takipçi beğeni kasma instagram takip etme hilesi takipci instagram hilesi türk takipçi instagram instagram takipci sitesi instagram takipçi hilesi yapma instagram türk takipçi arttırma instagram takipçi hashtag instagram takipçi kazanma ücretsiz ucretsiz instagram takipci hilesi ücretsiz takipçi hilesi instagram instagram takipci hilesi siteleri ücretsiz takipçi kazan instagram instagram da takipçi instagram gerçek takipçi satın al instagram takipçi hilesi kasma takipçi hile instagram en iyi instagram takipçi takipçi hilesi instagram 2016 ücretsiz takipçi gönderme instagram instagramda takipçi satın almak instagram takipçi sayısı arttırma ücretsiz instagram begeni takip instagram da takipçi kazanma instagramda takipci kazanma instagram takipçi çoğaltma hilesi instagram takipçi satın instagram hızlı takipçi arttırma instagram takipçi hilesi yap instagram çok takipçi hilesi ücretsiz instagram takipçi kazan instagram takipçi kasma 500 takipçi ücretsiz instagram fazla takipçi hilesi hilesiz instagram takipçi arttırma insta takipci kas takipci hile instagram takipçi kasma hilesi instagram ücretsiz en iyi takipçi hilesi instagram instagram takipçi beğeni hilesi ücretsiz instagram türk takipçi hilesi ücretsiz instagram takipçisi arttırma insta takipci artirma instagram takipçi ve beğeni arttırma instagram takipçi sayısı arttırma hilesi instagram gerçek takipçi hilesi instagram hile takipci arttirma instagram takipçi bulma instagram çok takipçi gerçek instagram takipçi hilesi instagram takipçi kazanma siteleri takipçi kazanma hilesi instagram instagram da takipçi çoğaltma takipçi kasma instagram ücretsiz türk instagram takipçi instagram hileli takipçi arttırma instagram takipçi arttırma programları instagram beğeni ve takipçi kasma instagram takipçi beğeni arttırma instagram takipci hilesi yap takipçi kasma siteleri instagram instagramda hilesiz takipçi kasma ücretsiz takipçi arttırma instagram instagramda takipçi kasma hilesiz follower insta takipçi instagram takipçi kasma siteleri ücretsiz takipçi arttırma hilesi instagram instagram takipçisi kasma instagram beğeni takipçi kasma instagram takipçi kasma botu türk instagram takipçi hilesi instagramda türk takipçi arttırma instagram beğeni takipçi arttırma instagram ucretsiz takipci arttirma instagram da takipçi kazanmak instagram takipci artirma hilesi instagram takipçi hilesi mobil instagram takipçi kazanma programı instagram takipçi arttırma hilesi ücretsiz yeni instagram takipçi hilesi ücretsiz takipçi kasma instagram instagram takip arttirma instagram beğeni ve takipçi arttırma instagram takipçi hilesi gerçek instagram takipçi çoğaltma ücretsiz takipçi arttırma instagram ücretsiz hilesiz takipçi kasma instagram instagram takipci arttirma siteleri instagram anında takipçi en iyi takipçi programı instagram instagram takipçi arttırma programı ücretsiz instagram takipçi hılesı instagram takipçi hilesi en iyi instagram takipçi kasma takipçi ücretsiz instagram takipci cogaltma hilesi instagram yeni takipçi hilesi instagram anında takipçi arttırma instagram da takipçi kasma hilesi ücretsiz takipçi kazanma instagram instagram reklamsız takipçi en iyi instagram takipçi kasma instagram da takipçi arttırma hilesi instagram mobil takipçi hilesi takipçi hilesi instagram 2016 takipçi instagram kasma instagram takipci havuzu instagram takipçi siteleri ücretsiz instagram kolay takipçi instagramda takipçi arttırma tagları instagram takipçi arttırma siteleri ücretsiz takipçi instagram ücretsiz instagram takipçi arttırma türk ınstagram takipçi hilesi ınstagram takipci hilesi ınstagram takipçi arttırma ınstagram takipçi hilesi ücretsiz ınstagram takipçi hile instagram takıpcı hılesı instagram takıpçi hilesi insta takıpcı ınstagram takıpcı hılesı ınstagram takıpcı ınstagram takıpcı kasma ınstagram takıpcı hilesi ınstagram takıpçi hilesi ınstagram takıpci ınstagram takıpcı arttırma