Instagram Takipçi Hilesi Bedava Olabilir mi ? 5 Instagram Takipçi Arttırma Sitesi 2018

tarafından
1233
Instagram Takipçi Hilesi Bedava Olabilir mi ? 5 Instagram Takipçi Arttırma Sitesi 2018

Instagram şüphesiz son yılların en gözde sosyal medya platformlarından biri. Öyle bir platform ki sıradan insanlar kısa bir sürede ünlü olabiliyor, firmalar cirolarını katlayabiliyor veya herhangi sevdiğiniz ünlüyü an be an takip edebiliyorsunuz. Ülkemizde eğlenceden çok ticari amaçlarla kullanılan Instagram’da bir gelir elde edebilmek için en çok ihtiyacınız olan beğeni ve takipçi. [ Buradaki yazımda instagram takipçi artırma hileleri ( ipuçları ) paylaşmıştım. ]  Hal böyle olunca insanlar Instagram’ı para kazanma amaçlı kullanınca takipçi artırma ihtiyacı duymaları normal. Doğal yollardan veya reklam çıkarak yani para harcayarak takipçi sayısını artıramayanlar ise farklı bir yönteme ve arayışa giriyorlar : Instagram takipçi hilesi bedava !

Yani her alanda olduğu gibi bu alanda da instagram takipçi kasma ücretsiz yollarına başvuruyorlar/başvuruyoruz. Bu yazımda instagram takipçi sayısı arttırma için size ücretsiz kaynak sunan 5 siteyi inceledik. Instagram takipçi siteleri arasında en iyi 5 instagram takipçi sitesi yazımızda yer alacak.

ÜCRETSİZ ŞİFRESİZ 20 İNSTAGRAM TAKİPÇİ HİLESİ

[sociallocker id=418]https://plusmein.com/index.php?page=freefollowers[/sociallocker]

Instagram Takipçi Hilesi Bedava Veren Siteler 

+ Bedava Instagram Takipçi Sitesi : insmobil/com

Insmobil , her saat başı 100 takipçi , 200 beğeni 6 yorum ve 500 story görüntülenme hakkı veren bir instagram takipçi hilesi bedava sitesi.  Ücretsiz paketleri yanı sıra ücretli paketleri de bulunan insmobil’e instagram hesabınızla izin vererek giriş yapıyorsunuz. Her saat 100 takipçi ile 24 saatte 2400 haftada , haftada 16800 takipçi kasmanız mümkün. Tabi bunlar maksimum değerler ve her saat aralıksız üzerinde çalışmanız gerekiyor.

Instagram takipçi kasma hilesi bedava

+ Instagram Ücretsiz Takipçi Kasma Sitesi : instavevo/com

Instavevo, her 10 dakikada 100 takipçi hilesi ve her 10 dakikada 150 beğeni hilesi günlük de 2000 max takipçi hilesi ile instagram bedava takipçi hile siteleri arasında en çok ziyaret edilenlerden. Insmobil gibi instagram hesabınızla izin vererek giriş yapmanız gereken Instavevo’da günlük 2000 instagram takipçi artırabilirsiniz ve popülerliğinize popülerlik katabilirsiniz.

+ Instagram Takipçi Sayısı Arttırma Sitesi : altintakipci/com

Altıntakipci sitesi Instavevo ile tasarım olarak aynı tasarıma sahip. Sistem de aynı şekilde çalışıyor instagram takipçi artırmak için instagram hesabınız ile sisteme giriş yapmanız gerekiyor. Altıntakipci internet sitesinde yapılan açıklamalara göre Her 10 Dakika’da ücretsiz 100 instagram takipçi hilesi ve Her 10 Dakika’da ücretsiz 150 beğeni hilesi veriyor.

+ Instagram Takipçi Hilesi Sitesi : takipcipanelim/com

Bir diğer bedava instagram takipçi hilesi sitesi takipcipanelim . Her 2 saatte bir ücretsiz 150 İnstagram Beğeni kredisi Her 2 saatte bir ücretsiz 100 İnstagram Takipçi kredisi Her 2 saatte 75 İnstagram Yorum Story Ve Video İzlenme kredisi veren takipcipanelim kullanarak instagram takipçi kasabilir takipçi sayınızı artırabilirsiniz.

+ Instagram Bedava Takipçi Hile Sitesi : instamoda/org

Instamoda , ücretsiz her yarım saatte instagram takipçi hilesi, instagram beğeni hilesi, takipçi kasma hizmeti. ilk girişte bedava +250 takipçi ve +200 beğeni kredisi kazandırıyor.

Ücretsiz İnstagram Takipçi Kasma Yolları

İnstagram Takipçi Artırma Siteleri

İnstagram Takipçi Artırma Siteleri

Yukarıdaki instagram takipçi siteleri ile siz de takipçi sayınızı artırabilirsiniz. Bu takipçilerin bir bölümü fake takipçi olabilirken bir bölümü de gerçek kullanıcılar olabilir. Bir bölümü de firma veya ticari hesapları yükseltmek için açılan hesaplar olacaktır. Hiçbir zaman beklediğiniz çok aktif binlerce takipçi sizi bulmayacaktır ancak prestij için olması gereken ve belirli bir yoğunlukta aktifliğe sahip olan hesaplar ile instagram takipçi sayınızı kolaylıkla artırabilirsiniz. Yukarıda saydığımız instagram takipçi hileleri yanı sıra instagram hesabınızı ücretsiz kasma yolları da mevcut isterseniz bunlara bakalım.

+ Özel Bir Hedef Kitleye İçerik Paylaşarak Takipçi Kasma

Günümüzde herkes her işi biliyor ama bir işte profesyonel olmanın insana kazandırdıklarını ancak profesyoneller bilir. Onlarca farklı konuda dağılmak yerine tek bir konuda parmakla gösterilen otorite olmak her zaman iyidir. İşte bunu siz de doğru kullanırsanız instagram hesabınızın takipçi sayısını artırabilirsiniz. Tek yapmanız gereken spesifik bir hedef kitle belirleyerek o hedef kitleye oynamak. Müzik Sevenler değil de Türk halk müziği sevenler , spor değil de masa tenisi kulübü instagram sayfası gibi hedef kitlenizi daraltarak daha kolay büyüyebilirsiniz.

+ Kaliteli ve Özgün İçerik Paylaşarak Takipçi Artırma

Instagramda takip ettiğiniz birçok fenomen veya birçok bilinen hesap ya içeriklerini ( resim video müzik vs ) kendi hazırlıyor ya da o konunda profesyonel kişilere hazırlatıyor. Kesinlikle sağldan soldan alınan videolarla fotoğraflarla instagram takipçi kasmak kolay değil. İçerik kraldır, hangi sosyal medya platformu olursa olsun özgün ve kaliteli içerik düzenli çalışma ile birlikte başarıyı getirir. Yapılmamış olanı bularak o konuda iyi işler çıkararak siz de fenomen olabilirsiniz.

+ Fenomenlerle Arkadaş Olarak Fenomen Olma

Evet yanlış duymadınız ! Artık bu işler o kadar çığırından çıktı ki her şehirde bir düzine fenomen hesap sahibi bulmak mümkün. Bu kişilerle bir şekilde yollarınızı kesiştirebilirsiniz. Veya kendi ilgi alanınızla ilgili fenomenlerle maddi karşılığı olmayan ortak işler yapmayı teklif edebilirsiniz. Mesela İstanbul’da yaşıyor ve çok iyi gitar çalıyorsunuzdur ancak instagramda istediğiniz yerde değilsinizdir. Yine instagramda yaşayan ve takipçi sayısı 100binleri aşmış ve klarnet çalarak fenomen olmuş bir kişiyle düet yapma teklifi edebilirsiniz. Karşınızdaki kişi kabul ederse ve yaptığınız iş kaliteli olursa bir anda milyonlara ulaşma şansınız var.

 

Bu anlattıklarımın yanı sıra instagram beğeni taglarını da kullanmanız gerekir. 2018 yılı için en fazla beğeni çeken beğeni etiketlerine buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/instagram-begeni-taglari-2018/