instagram takipçi sayısı sürekli düşüyor! 2018

tarafından
469
instagram takipçi sayısı sürekli düşüyor! 2018

instagram takipçi sayısı sürekli düşüyor! 2018

Bu yazımızda sizlere instagram takipçi sayısı sürekli düşüyor! 2018 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.

Dünya’da en çok kullanılan trend, popüler uygulamalardan biri olan instagram’da yaşanan sorunlardan biride takipçi sayısının sürekli düşmesidir. Bu takipçi sayısı sürekli neden düşer? bununla ilgili yaşanan problemler ve alınacak önlemler nedir? bildiğimizce siz takipçilerimize bilgi vermeye çalışacağız.
instagramda sürekli takipçi düşmesi sebeplerinin en başında instagram güvenliği nedeniyle bu tür düşüşler sürekli yaşanmaktadır. Sizi takip eden kişiler arasında eğer bot hesaplar, kullanılmayan hesaplar, çalıntı hesaplar nedeniyle instagramın almış olduğu yeni gelen güncellemeler ile bu tür hesaplar kapatılmakta ve sizi takip eden kullanıcılarda düşüşler görünmektedir.

Instagram takipçiler sürekli düşüyor sorunu ;
Hesabınızda sürekli düşüşlerin en belirgin başlıca sebepleri bot hesaplar demiştik, bu tür hesapların açılış türü, nasıl açıldığı, hesap hareketliliği devamlı instagram’da takip edildiği için bunlar direk olarak kapatılmaktadır. Bunun dışında diğer takipçi düşmesi sebepleri aşağıda sıralanmaktadır. Bununla ilgili sizinde bu tür takipçiler varsa düşüşler yaşayacaksın.
Sahte Hesaplar
Çalıntı Hesaplar
Bot Hesaplar
Profili Dondurulmuş Hesaplar
Silinen Hesaplar
Sunucu hataları
yukarıda verdiğim hesaplar ve instagram sunucularında yaşanan geçici sunucu hataları nedeniyle takipçi düşmesi yaşanabilmektedir. Sizden gelen sorunlarda hesabınızı geçici olarak dondurup tekrar açtığınızda yüklenen resimler geçici kaybolması ve bu hesaplarda düşmeler yaşanmaktadır. Yukarıda verdiğimiz başlıca nedenler en belirgin sebepler dolasıyla takipçi sayısında düşüler yaşanmaktadır.

Seo Smm

— ,
— instagram haberleri

instagram takipçi sayısı sürekli düşüyor! 2018 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/