seo ankara
arapça kursu ankara
almanca kursu ankara
rusça kursu ankara
ankara diş kliniği
kedi cinsleri
Mütercim Tercüme Bürosu

instagram takipçilerin yaptığı yorumlar nasıl kapatılır? 2018

instagram takipçilerin yaptığı yorumlar nasıl kapatılır? 2018

Bu yazımızda sizlere instagram takipçilerin yaptığı yorumlar nasıl kapatılır? 2018 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.

Popüler uygulamalardan biri olan ve kullanıcı sayısı 500 milyon kullanıcı sayısını geçmiş bulunmaktadır. bu yazımızda yorumlar nasıl kapatılır? bu konu hakkında bilgi vermeye çalışacağız. 
Kullandığınız hesabınızda veya yüksek takipçisi olan hesaplarda yapılan yorumlar rahatsızlık yapabilir sizinde hesabınızda sıklıkla istemediğiniz ve rahatsız edici yorumlar yapılıyorsa yorumları kapatabilirsiniz. 
instagram yorum nasıl kapatılır? bu yorumları engellemek için “instagram.com” sitesine web sitesi üzerinden giriş yapmanız gerekecektir. Profili Düzenle > Yorumlar adımlarını takip ederek instagram yorum engelleme kısmına giriş yapabiliriz.
Yada “https://www.instagram.com/accounts/comment_filter/” adresi üzerinden direk olarak yorumlar bölümüne giriş yapabiliriz .

uygunsuz yorumları gizle yazan yerdeki onay kutusunu işaretlediğiniz de spam yorum, küfür , kırıcı ifadeleri engellemiş olacaksınız. Eğer filtreleme yapacaksanız bazı kelimeler için örnek gt,geri takip gibi kelimeler için “virgülle ayrılmış anahtar sözcükler ekle” yerine yazabilirsiniz böylece istediğiniz yorum kelimeleri de bu şekilde engellemiş filtreleme ile engelleye bilirsiniz. 
Arama Tags & Etiket ;
instagram yorum engelleme , instagram yorumları kapatma , instagram yorumlar nasıl kapatılır , yorum engelleme instagram , yorumları kapatma 2016 , 2017 , yorumlar nasıl engellenir , insta yorum nasıl kapatılır , iphone , samsung , android , ios , engelleme yorumlar , instagram yorum kapatma nasıl 

Seo Smm

— ,
— instagram haberleri

instagram takipçilerin yaptığı yorumlar nasıl kapatılır? 2018 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/