seo ankara
arapça kursu ankara
almanca kursu ankara
rusça kursu ankara
ankara diş kliniği
kedi cinsleri
Mütercim Tercüme Bürosu

instagram uygunsuz videolar nasıl şikayet edilir? 2018

instagram uygunsuz videolar nasıl şikayet edilir? 2018

Bu yazımızda sizlere instagram uygunsuz videolar nasıl şikayet edilir? 2018 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.

Bilindiği gibi video ve fotoğraf paylaşım platformu olan ve dünyaca ünlü ve bir o kadar popüler olan instagram’da takip ettiğiniz veya hashtag ile paylaşılan materyaller yani fotoğraflar ve videolar topluluk kurallarına uygun olmayabilir.
Siz ve çocuklarınız için uygun olmayan bu içerikleri videoları şikayet edebilirsiniz. uygunsuz videoları şikayet etmek için yapılması gerekenler aşağıdaki uygulamanız yeterli olacaktır. Yaptığınız şikayetler instagram tarafından değerlendirilip paylaşımlar kaldırılır veya kullanıcının hesabı kapanabilir.
Peki Uygunsuz video nasıl şikayet edilir? hangi yolla şikayet edilir ? kullandığınız cihaz iphone / İpad  ( ios ) veya samsung , lg yani android işletim sistemli akıllı telefonlar için paylaşımı yapan kişinin materyali üzerine gelerek gerçekleştirebilirsiniz.
İphone & Windows Phone için *** üç nokta işareti üzerine bastığınızda Android cihazlarda ise üç nokta üst üste yere basarak “uygunsuz içeriği şikayet et” dokunarak uygunsuz videoları şikayet ederek instagrama bildirebilirsiniz.
Arama Tags & Etiket ;
instagram video şikayet etme , instagramda uygunsuz videolar nasıl şikayet edilir , açık videolar nasıl şikayet edilir , açık saçık videoları şikayet et instagram

Seo Smm

— ,
— instagram haberleri

instagram uygunsuz videolar nasıl şikayet edilir? 2018 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/