instagram veri arşivi nasıl yedeklenir 2018

tarafından
324
instagram veri arşivi nasıl yedeklenir 2018

instagram veri arşivi nasıl yedeklenir 2018

Bu yazımızda sizlere instagram veri arşivi nasıl yedeklenir 2018 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.

Geldi gelecek derken sonunda geldi, instagramda yeni gelen güncelleme ile artık bundan sonra paylaştığınız tüm fotoğraflar, videoları yani tüm görsel media ürünlerinizi arşiv olarak indirebileceksiniz.
İnstagram’a yüklediğiniz resimler, videoları arşivleyebilir daha sonrasında tekrar farklı bir sosyal ağ üzerinden yükleme imkanı bulabilirsiniz. Bu ilk etapta şuan için sadece web üzerinden gerçekleşmektedir. Mobil cihaz üzerinden paylaştıklarınızı maalesef indirmek şuan mümkün değil. Bu biraz mobil internetiniz çabuk bitmesinin önüne geçmek ve telefonun şarjını ve çekim gücünün olmadığı yerlerde kesilmesinin önüne geçmek olarak da düşünebiliriz.
İnstagram arşiv indirme işlemi için web üzerinden yapılacağını söylemiştik. Bunun için aşağıdaki resimli anlatımla bunun nasıl olacağına dair sizlere gerekli konu anlatımı da yapacağız.
instagram yedekleme
instagram fotoğrafları yedekleme
instagram hesap yedekleme
instagram hesabı yedekleme
instagram dm yedekleme
instagram stories yedekle
instagram hikaye nasıl yedeklenir
Bu konu ile arama yapan arkadaşlar için aşağıdaki tüm aranan tüm veri içeriğini yedekleme konusunu anlatmaya başlayacağız.
İnstagram veri indirme nasıl yapılır?
İnstagramda yüklediğiniz resimler, videolar ne kadar fazla ise indirme süresi’de o kadar uzayacağını söyleyerek işe hemen başlayalım.
Arşivinizin bir kopyasını bilgisayara indirmek için “https://www.instagram.com”  adresi üzerinden bilgisayar üzerinden giriş yapınız.
Ayarlar
Gizlilik ve Güvenlik
Bu sekmeye girerek instagram paylaşımlarınızı yedeklemek için “Veri İndirme” sekmesini bulunuz.

İnstagram yedeği almak için veri indirme sekmesi kısmından “indirme talep et” kısmına bir giriyoruz.

İnstagramda paylaştıklarının bir kopyasını almak için hesabınıza tanımlı e-posta adresinize gönderecektir. Bu işlem 48 saate kadar sürebilen bir zamanda size mail olarak gönderilecektir. Dediğimiz için paylaşım içeriğe bağlı olarak uzun veya kısa zamanda veri yedeğiniz maile gelecektir.
İleri > dediğiniz de instagram şifrenizi girerek indirme talebiniz alınmış olacaktır. Bundan sonra instagram yedekleme verileri mailine gelerek buradan başka bir sosyal ağlarda kullanmak üzere yedeklemesini almış olacaksınız.

[email protected]” adresinden gelen mail de  instagram arşivleme yedeğini indirmek için bir mail gönderecekler ve gelen mail de bir link adresi göreceksiniz. Bu link adresi 4 gün boyunca kullanabileceğiniz bir link adresi içermektedir. Bu mail adresinde “verileri indir” butonu açtığınız da size bir sayfaya yönlendirecektir.
“https://www.instagram.com/download/confirm”  adresi üzerinden kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yaparak verileri .zip uzantılı dosya ile indirebilirsiniz.
Arşivinizi yıl ve ay olarak listeli bir şekilde bilgisayarınıza katalog ve tarih sırasıyla indirebileceksiniz. Bilgisayara indirdiğiniz arşivde şuanlar listelenmektedir.
Direct
Photos
Profil
Stories
Video
Verilerine sahip olabilirsiniz. Dm ile gönderdiğiniz, gelen mesaj içindeki görseller, fotoğraflar, profil resmi, hikayeler ve video paylaşımlarını bu indirdiğiniz arşiv içinde bulabilirsiniz. Buradan da kayıp ettiğiniz, kayıt etmeyi unuttuğunuz hikayelere daha diğer verilere de kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Seo Smm

— ,
— instagram haberleri

instagram veri arşivi nasıl yedeklenir 2018 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/