instagram yabancı kişi profili göremiyorum sorunu 2018

tarafından
209
instagram yabancı kişi profili göremiyorum sorunu 2018

instagram yabancı kişi profili göremiyorum sorunu 2018

Bu yazımızda sizlere instagram yabancı kişi profili göremiyorum sorunu 2018 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.

Merhabalar, bu yazımızda instagram sorunları konusunda farklı ve değişik bir sorun olan yabancı kullanıcı profili görememe gibi farklı bir hata ile sizlerden gelen sorulara elimizden geldiği kadarı ile cevap vermeye çalışacağız.
Siz lokasyon olarak Türkiye’de yaşamaktasınız, takip ettiğiniz kişiler arasında yabancı profilli kişilerde olabilir, ünlü kişileri takip ettiğinizde veya yabancı bir kullanıcılı arkadaşınız olduğunu farz edelim.
Ama öyle bir sorun yaşanıyor ki? bu yabancı instagram kullanıcıların profiline baktığınızda görüntülenemiyor bu sorun neden kaynaklanıyor sorunun çözümü nedir?

Yabancı profil görüntülenmiyor sorunu ;
bu sorun aslında bazı kullanıcılarda da yaşanmaktadır, yani kısmen olsa da genel bir sorun olarak görünmektedir bu sorun kullanıcı bazlı olarak değil de instagram sunucuları tarafından yaşanan bir sorun gibi görünmektedir. 
Problem instagram tarafında oluşabileceği için muhtemel çözüm yolu olarak şu adımlar çözüm olabileceği gibi en iyi çözüm sabır edip beklemek olacaktır. Diğer çözüm yolları olarak şimdi şu yolları denemek gerekebilir.
Vpn bağlantısı veya Proxy bağlantısı kullanıyorsanız bu ayarları kapatın ve normal ağ bağlantısı ile bağlantı deneyiniz.
Yurtdışı instagram kullanıcı profili sorunu için diğer yol , instagram arama geçmişini temizleyiniz. 
Arama geçmişi temizledikten sonra uygulamadan çıkın ve tekrar giriş yapınız. 
Diğer çözüm yolu bu sorun instagram tarafında yaşandığı için beklemek olacaktır.
Eğer bir spam cezası yoksa sorun büyük olasılıkla düzelecektir.
zaman zaman instagramda akış yenilenmiyor, {“message”: “Tekrar denemeden u00f6nce lu00fctfen birkau00e7 dakika bekle.”, “status”: “fail”} ve buna benzer sorunlar sıklıkla yaşanan hatalar, problemlerdir. Bu sonradan kendiliğinde instagram sunucuların aşırı yoğunluğundan kaynaklı yaşan sorunlardan bir kaçıdır.

Seo Smm

— ,
— instagram haberleri

instagram yabancı kişi profili göremiyorum sorunu 2018 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/