instagram yazışma oluşturulamadı sorunu nedir? 2018

tarafından
530
instagram yazışma oluşturulamadı sorunu nedir? 2018

instagram yazışma oluşturulamadı sorunu nedir? 2018

Bu yazımızda sizlere instagram yazışma oluşturulamadı sorunu nedir? 2018 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.

instagram’da dm ( direct message ) sorunlarından biride “yazışma oluşturulamadı” hatası diyebiliriz. Sizlerden gelen sorulardan biride instagram kullanıcısı profiline girip mesajı açtığımda “yazışma oluşturulamadı” hatası yaşanmasıdır. 
yazışma oluşturulamadı hatası neden kaynaklıdır.? bu hata çözümü var mıdır? bununla ilgili bilgi vermeye çalışacağım. kişinin profiline girip “mesaj gönder” girildiğinde bir sorun ile karşılanabilir. Peki bu sorunun neden kaynaklıdır? çözümü var mıdır?

yazışma oluşturulamadı farklı nedenlerle olabileceği ihtimali vardır. Bunlardan en yüksek sebepli olanı, instagram sunucuları tarafından kaynaklı olabilir ve sunucu cevap veremediği için sorun ile karşılaşılabilir. 
instagram tarafından banlı olabilirsiniz bu diğer bir neden olabilir. eğer limit aşımı yapmışsanız bu nedenle yazışma oluşturulamadı hatası yaşanabilir. Bu nedenle mesaj gönderme kişi profilinden değilde diğer farklı yollardan mesaj göndermeyi deneyin buda çözüm olmazsa bir kaç saat sonra tekrar deneyin.

Seo Smm

— ,
— instagram haberleri

instagram yazışma oluşturulamadı sorunu nedir? 2018 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/