seo ankara
arapça kursu ankara
almanca kursu ankara
rusça kursu ankara
ankara diş kliniği
kedi cinsleri
Mütercim Tercüme Bürosu

instagram yorum engeli nasıl kaldırılır? 2018

instagram yorum engeli nasıl kaldırılır? 2018

Bu yazımızda sizlere instagram yorum engeli nasıl kaldırılır? 2018 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.

Mobil uygulamalarda en çok kullanılan trend, popüler uygulamalardan biri olan instagram yorum engeli kaldırma? konusunda sizlere  bazı ipuçları vermeye çalışacağız. Instagram uygulamasında kullanıcı sayısı milyonları aştığı için kuralları da katıdır. 
Bu katı kurallar arasında en çok rastlananı ise yorum engelidir. Eğer kurallara uymadan, uygulamayı kullandığınız da sizi ikaz olarak instagram yorum engelli olarak kullanıcıların paylaşımlarına yorum yapmayı engellemektedir.  Bu kurallar arasında yasaklı kelimeler, instagram limitleri aştığınızda uygulama bazı özellikleri kısıtlamak sureti ile sizi frenlemiş olur.
bu yazımızda instagram yorum engeli nasıl kaldırılır? yorum engeli kaldırma konularında sizlere yardım etmeye çalışacağız. Sizinde Soru & Cevap sayfamıza gönderdiğiniz sık sorulan sorulardan biride budur. 

instagram yorum engeli kaldırma ;
instagramda kullanıcıların yapmış olduğu paylaşımlara yorum yapamıyorsanız, yorum size bir uyarı mesajı gelecektir. Bu mesajda aynen şu şekilde yer almaktadır.
Yorumun paylaşılamadı. Topluluğumuzu korumak için bazı içerikleri ve işlemleri kısıtlıyoruz. Hata yaptığımızı düşünüyorsanız bize bildir.
yorum engeli genel başlıca şu şekilde oluşabilmektedir. Bu nedenle instagram kullanırken yapmış olduğunuz işlemlere dikkat etmeniz gerekmektedir.
Küfür içerikli yorumlar yapıldığında.
Fazla hashtag kullanıldığında.
Gt gibi kelimeler, takip’e takip gibi kelimeler.
fazla beğeni, fazla takip 
Aynı mesajı arka arka tekrar yollamak ( flot atma )
Bunlar başlıca olmak nedeniyle diğer instagram limitleri‘ne dikkat etmeniz gerekecektir. Şimdi gelelim yorum engelli kaldırma ile ilgili sorunlara cevap vermeye.
Instagram yorum engeli aldıysanız hiç bir şey yapmanıza gerek yoktur, sadece yorum engeli, banlamanın kalkmasını beklemeniz olacaktır. Yorum engeli ilk başta ortalama 24 saat yakın bir süre beklemeniz olacaktır. Bu zaman zarfında beklemeniz ve aynı hataları tekrarlamamanız gerekiyor.
Eğer aynı hatalar tekrarlanırsa yorum engellinin kalkması 7-10 gün süreden önce kalkmaz, aynı hataları tekrarlarsanız ve şikayet alırsanız maalesef hesabınızın kapanmasına kadar gidecektir. Kısaca instagram yorum engeli nasıl kaldırılır? konusunda sizin yapacağınız sabırlı olmak ve beklemek aynı zamanda yukarıda saydığımız hataları bir daha yapmamak olacaktır.

Seo Smm

— ,
— instagram haberleri

instagram yorum engeli nasıl kaldırılır? 2018 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/