instagram yorumlara yanıt ve beğeni özelliği 2018

tarafından
149
instagram yorumlara yanıt ve beğeni özelliği 2018

instagram yorumlara yanıt ve beğeni özelliği 2018

Bu yazımızda sizlere instagram yorumlara yanıt ve beğeni özelliği 2018 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.

Dünyaca en çok kullanılan ve kullanıcı sayısı oldukça fazla olan İnstagram gün geçtikçe kendini yenilemeye devam etmektedir. Bu yeni gelen özelliklerden ikisi’de paylaştığınız video veya fotoğraflara yapılan yorumlara yanıt verebilir ve takipçiler tarafından yapılan yorumları beğenebilirsiniz. 

Sizin paylaşımlarınız altına yapılan bir yorumun hemen altında yanıtla ve beğeni yerini göreceksiniz yanıtla bir kere dokunmanız halinde yorumu bırakan kişinin kullanıcı adı @ işareti ile birlikte gelecek ve direk olarak yorumu cevap verebileceksiniz ayrıca bu yorumu da beğenebilirsiniz. Karşı tarafa ise beğeni halinde bildirim gidecektir.  
Arama Tags & Etiket;
instagram yorumları yanıtla , yorumları beğen , instagram yorumlar , instagram yorumları cevaplama , instagram yorumlar nasıl cevaplanır ,yorumlar nasıl cevaplanır , yorumları yanıtla

Seo Smm

— ,
— instagram haberleri

instagram yorumlara yanıt ve beğeni özelliği 2018 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/