Home / Sosyal Medya Yönetimi Social Media Management - Seo SMM / Instagram / instagram “yüz filtresi” kullanma? 2018

instagram “yüz filtresi” kullanma? 2018

instagram “yüz filtresi” kullanma? 2018

Bu yazımızda sizlere instagram “yüz filtresi” kullanma? 2018 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.

Snapchat‘den bire bir kopyasını çeken ve neredeyse tüm snapchat özelliklerini kendi bünyesinde toplamayan instagram ‘da yeni özellik olarak yüz filtreleri kullanıma sunulmuştur. Kullananların bildiği gibi çiçekli taç, dil gösteren köpek gibi yüz filtrelerinin farklı versiyonları ile artık instagramda kullanabilirsiniz.
instagram yüz filtresi nasıl kullanılır?
instagram yüz filtresinde hangi çiçekli taç, kuala , gözlük filtresi, tavşan filtresi, hareketli çiçek tacı, kral tacı gibi farklı filtreleme özelliklerini kullanabilirsiniz. 
yüz filtreleme özelliği nasıl kullanılır? bu özelliği kullanmak için hikayem kısmına giriyoruz ve küçük yüz ifadesi simgesine bir kere dokunmamız yeterli olacaktır.

yüz ifadesi simgesi bir kere dokunduğunuzda sekiz adet filtreleme özelliği gelecektir. buradan seçtiğiniz filtre ile orta kayıt tuşu ile video veya fotoğraf çekebilir ve hikaye bölümünde paylaşabilirsiniz. Bu özellik yeni olmasına rağmen yeni filtreler ile kendini geliştirecektir. 
Ayrıca geri sarılmış , eller serbest özellikleri’de kullanabilirsiniz. Çektiğiniz video görüntülerini tersten oynatma özelliği ile ve eller serbest özelliği ile ayrıca kullanım gerçekleştirebilirsiniz.

Seo Smm

— ,
— instagram haberleri

instagram “yüz filtresi” kullanma? 2018 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/

About seosmm

seosmm

Check Also

instagram expired token hata ve çözümü 2018

instagram expired token hata ve çözümü 2018 Bu yazımızda sizlere instagram expired token hata ve ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir