instagrama en son giriş hangi cihazdan ne zaman olmuş.! 2018

tarafından
197
instagrama en son giriş hangi cihazdan ne zaman olmuş.! 2018

instagrama en son giriş hangi cihazdan ne zaman olmuş.! 2018

Bu yazımızda sizlere instagrama en son giriş hangi cihazdan ne zaman olmuş.! 2018 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.

bu yazımızda sizlerden gelen en çok sorulardan biri’de instagrama en son giriş hangi cihazdan ne zaman olmuş nasıl öğrenebilirim? konusunda bilgi istenmektedir. Bazı kullanıcıların merak ettiği bu soru’da hesap şifresinin bir başkasının eline geçmesi veya instagram hesabının birden fazla kullanıcılarda olan şifresi ile merak edilen hesabıma nereden giriş yapıldı, son giriş tarihi, en son hangi saat’de giriş yapıldı, en son giriş saati, ne zaman girildi? sorularıdır.

Instagrama en son nereden hangi ülke, şehir veya tarih / saat ‘de girildiğini Facebook’da olduğu gibi öğrenme giriş yaptığın yerler gibi bir log kayıtı veya bu bilgileri gösteren bir panel yoktur bu nedenle giriş yapılan yerleri, cihaz yada tarayıcı bilgileri gösteren data kayıtları bize verilmemektedir. 
Sadece bu kayıtlar giriş tarihi, giriş saati, hangi cihaz ile giriş yapıldığı, ip adresi bu tür bilgiler instagram sunucularında yer almaktadır. Yasal, Adli konularda yaşanan durumlarda bu bilgiler adli kanallar dahilinde savcılık talimatı ile Amerika’da barındırılan sunuculardan instagram yetkilileri dahilinde verilmektedir.
Bu nedenle sizin bu bilgileri maalesef göremezsiniz eğer ki yeni gelecek güncellemeler ile instagram sayfasında ileri ki zamanlarda aynen Facebook > Ayarlar > Güvenlik ve Giriş sekmesi altında görebileceğiniz gibi hizmete açılabilecektir. 

Seo Smm

— ,
— instagram haberleri

instagrama en son giriş hangi cihazdan ne zaman olmuş.! 2018 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/