seo ankara
arapça kursu ankara
almanca kursu ankara
rusça kursu ankara
ankara diş kliniği
kedi cinsleri
Mütercim Tercüme Bürosu

instagrama facebooktan giriş yapıyorum şifremi bilmiyorum.! 2018

instagrama facebooktan giriş yapıyorum şifremi bilmiyorum.! 2018

Bu yazımızda sizlere instagrama facebooktan giriş yapıyorum şifremi bilmiyorum.! 2018 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.

Sizlerden gelen sorulardan biri’de instagram şifremi bilmiyorum, sadece facebook hesabını bağladığım için facebook üzerinden giriş yapabiliyorum şifremi nasıl bilirim, şifremi nasıl bulabilirim? gibi sorulardır. Bu konuda bizde tecrübelere dayanarak birikimlerimizden yola çıkarak bu konuda yardımcı olmaya çalışacağız.
Instagram üyeliği, hesabı açarken bir mail adresi ve telefon numarası tanımlamak gerekmektedir. Hesabınızda ileri de doğabilecek aksaklıklar giriş sorunları nedeniyle mutlaka e-posta adresinizi devamlı kullandığınız e-posta arasından seçiniz birden fazla mail hesabı veya sadece instagram hesabı açmak için kullanılmayan bir e-posta adresi ile açarsanız yarın bir gün mutlaka giriş hataları başınıza gelebilir.
Instagrama facebook üzerinden bağlanıyorsanız buda ileri zamanlar da sorun doğurabilir bunun en net örneği swarm app uygulamalarında yaşanmaktadır yeni bir hesap açıyor olması başlıca sorunlardır. Şimdi asıl konumuzda geldiğimiz de unutulan instgram şifresi nasıl bulunur? bununla ilgili ne yapılır? konusunda sizlere bilgi aktaralım.
instagram şifresi bulma ;
instagram şifresini maalesef bulma gibi bir ihtimal yoktur, şifre instagram sunucuları üzerinden giriş olduğu için şifre bulma veya şifre öğrenme gibi bir olasılık yoktur. Bu nedenle instagram size şifre sıfırlama ile ilgili bir buton koymuştur eğer şifreyi yanlış yazdığınız veya şifreyi hiç bilmiyorsanız şifre sıfırlama için “instagram.com” veya app uygulama üzerinden “Şifreni mi Unuttun”  yazılı buton üzerinden yada “https://www.instagram.com/accounts/password/reset/” adresini direk tarayıcıya yapıştırın ve kullanıcı adı veya kayıtlı e-posta adresinizi yazarak yeni şifre için sıfırlama gerçekleştirebilirsiniz.

instagram şifresini yeni parola girerek güncellemesini gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında çoğu arkadaş konu başında dediğimiz gibi geçici bir e-posta adresi ile açtığı için mail adresini de unutmaktadır! asıl sorun işte burada başlamaktadır çünkü instagram giriş ile ilgili olarak taviz vermemektedir yani sizin kendi bilmediğiniz mail adresini, instagram hiç bilmiyor ben anlamam demektedir bu konuda size yardımcı olmuyor o nedenle instagram konularında genel olarak her defasında mutlaka güncel bir e-posta adresi ve telefon doğrulaması yapınız.
e-posta adresi ve şifreyi bilmiyorsunuz hesabınızı nasıl geri alacaksınız hiç mi bir yolu yok bunun? tabi ki var bunun için instagram şifresi bulma değilde farklı bir yol adımı takip edeceğiz.! bu yol çalınan instagram yani bir başkasının eline geçen hesaplar ile ilgili olarak sıklıkla başvurulan yol bir form doldurmak olacaktır.
instagram şifre bulma ;
çalınan instagram hesabı nasıl geri alınır? konusunu daha önceden sizlere yazmıştım, bu konuyu inceleyerek size verilen link url adresinden bu konu hakkında başvuru yaparak hesabınızı geri almak için yardımcı olmaya çalışacaklardır. Burada püf nokta instagram hesabınızda size ait görsel fotoğrafların olması yani bir fotoğrafın size ait olması mutlaka gereklidir peki neden? siz form doldurduktan sonra size bir mail gönderilecek bu mail adresinde bir kod gönderilecek bu kod ile birlikte size ait birde fotoğraf isteyecekler kodu el yazısı ile yazarak fotoğrafınız ile birlikte geri mail adresine dönüş yapılacak fakat burada bu süre biraz uzun olabilir mail adresine geç dönüş yaptıkları için 10 günün üzerinde bir süre geçmesi gerekiyor acele etmeyin ardından giriş yapamadığınız şifresini unuttuğunuz instagram hesabınıza geri sahip olabilirsiniz!! 
Bu konuda bazı kullanıcılar kötü amaçlı kullandıkları için hesabı geri vermeyebilirler taktir instagram tarafında yani bu anlatılan işlerin bir garantisi yoktur. Başınıza böyle kötü olayların gelmemesi için mutlaka açacağınız instagram hesaplarında e-posta ve telefon numarasını onaylatınız. 

Seo Smm

— ,
— instagram haberleri

instagrama facebooktan giriş yapıyorum şifremi bilmiyorum.! 2018 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/