Instagram’a geri dönmeyi kolaylaştırdı sorunu ve çözümü 2018

tarafından
128
Instagram’a geri dönmeyi kolaylaştırdı sorunu ve çözümü 2018

Instagram’a geri dönmeyi kolaylaştırdı sorunu ve çözümü 2018

Bu yazımızda sizlere Instagram’a geri dönmeyi kolaylaştırdı sorunu ve çözümü 2018 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.

Merhabalar bu yazımızda instagrama giriş sorunlarından biri olan “Instagram’a girerken sorun yaşıyorsunuz gibi görünüyor. Hesabınıza dönmenize yardımcı olabiliriz.” Konusunda giriş yapamama ve şifre yenileme mailin gelmemesi gibi konuda yardımcı olmaya çalışacağız.
Bu durum neden kaynaklanır? İlk önce bunundan biraz bahsedelim. İnstagram uygulamasına giriş yaparken farklı şifre, hatalı şifre veya hesaba bağlanamama nedeniyle karşınıza çıkan bir mesajdır.
Bu uyarı mesajı hesabınızla ilgili olarak güvenlik amaçlı olarak karşınıza da çıkabilir. Şimdi bununla ilgili eğer hesabınıza giriş yapamıyorsanız. Şifre sıfırlama işlemi yapınız yeni bir şifre talep ederek mail adresinize şifrenin gelmesini sağlayın ve yeni parola belirleyerek, şifrenizi değiştirin.

Hesabınız açıkken bu uyarı mesajını alıyorsanız kullanıcı parolasını değiştirin ve profil > izin verilen uygulamalar kısmında daha önceden izin verilen uygulamalar varsa bunun tümünü iptal edin kaldırın.
Bu tür uygulamalar instagram tarafından izin verilmeyen ve hesabınızın çalınmasına kadar giden bir yol olabilir. Bunun dışında Android telefon kullanıyorsanız üçüncü parti yazılımlar ile birlikte kullanıyorsanız hesabınızı kullanmaktan vaz geçiniz ve diğer instagram uygulaması dışında diğer uygulamaları kaldırın.
Instagram’a girerken sorun yaşıyorsunuz gibi görünüyor. Hesabınıza dönmenize yardımcı olabiliriz.”
Konusunda sorularınızı yorumlar kısmından veya soru & cevap sayfamızdan tarafımıza yollayarak sorunlarınızı çözmeye çalışalım. Giriş problemi, sorunları için nasıl bir hata, uyarı mesajı aldığınızı mutlaka yazınız.

Seo Smm

— ,
— instagram haberleri

Instagram’a geri dönmeyi kolaylaştırdı sorunu ve çözümü 2018 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/