seo ankara
arapça kursu ankara
almanca kursu ankara
rusça kursu ankara
ankara diş kliniği
kedi cinsleri
Mütercim Tercüme Bürosu

instagramda beğendiğim fotoğraflar nasıl gizlenir? 2018

instagramda beğendiğim fotoğraflar nasıl gizlenir? 2018

Bu yazımızda sizlere instagramda beğendiğim fotoğraflar nasıl gizlenir? 2018 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.

Merhabalar bu yazımızda instagramda paylaştığınız fotoğraf, videoları daha sonradan paylaşımdan silmeden kaldırabilir miyiz? gizleyebilir miyiz? bununla ilgili sizlerden soru & cevap bölümünden gelen sorulara cevap vermeye çalışacağız.
Bildiğimiz gibi paylaşım platformu olan instagram’da kendinizin veya arkadaşlarla çekilen video, fotoğrafları paylaşabiliyorsunuz. Bu paylaşımlarda sonradan beğendiğiniz yada beğenmediğiniz görsel materyaller ( resimler ) hesabınızdan silmeden gizlemek isteyebilirsiniz. Hesabınızda bu tür beğenilen fotoğrafları gizlemek için ne yapılmalıdır? Bu konuda aslında daha önceden paylaştığımız konuya değineceğiz.
instagram fotoğraf gizleme ;

Instagram Arşivleme konusunda sizlere bahsetmiştik. arşive atmada şu şekilde instagramda kendinize ait beğenmediğiniz fotoğrafları yada beğendiğiniz görselleri hesabınız üzerinden kaldırmadan arşive atarak diğer kullanıcılardan saklamış olacaksınız. Böylece arşive kaldırdığınız görselleri diğer profilinizin açık olduğu kişiler tarafından görmesini engelleyeceksiniz. Daha sonradan bu görselleri tekrar paylaşımlar arasında eklemek isterseniz arşivden çıkar işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
instagram fotoğraf gizleme yukarıda şekilde yapabileceğinizi siz takipçilere bir ipucu olarak söyleyebiliriz, instagram fotoğraf saklama yada tekrar eski paylaşımlar arasına tekrar alabilme işlemini bu şekilde olabileceğini hatırlatarak sizinde sorularınız olduğunda sayfamızda yorumlar kısmından yada soru & cevap bölümünden tarafımıza iletebilirsiniz.
Arama Tags & Etiket ;
instagram fotoğraf gizleme, instagram fotoğraf saklama, instagram resim gizleme, instagram resim saklama, instagram video gizleme, instagram video saklama, nasıl, gizleme, saklama, beğeni, beğenilmeyen, like

Seo Smm

— ,
— instagram haberleri

instagramda beğendiğim fotoğraflar nasıl gizlenir? 2018 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/