instagram’da beğenilerden para kazanılır mı? 2018

tarafından
188
instagram’da beğenilerden para kazanılır mı? 2018

instagram’da beğenilerden para kazanılır mı? 2018

Bu yazımızda sizlere instagram’da beğenilerden para kazanılır mı? 2018 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.

Dünyaca ünlü popüler fotoğraf ve video paylaşım platformu olan İnstagram’da her geçen gün kullanıcı sayısı artmaktadır. Kullanıcı sayısı 2015 yılında 400 milyon olarak açıklanan ve bu sayı gittikçe yükselen instagram kullanıcı sayısında bu artış , ürün satışı yapanlarında dikkatini çekmiş bulunmaktadır.

İnstagram üzerinden mümkün oldukça daha fazla kişiye ulaşmayı ve ürün satışını arzulayan firmalar , bireysel satıcılarda yerini almıştır. Direct ürün satışları ile para kazanmayı amaçlayan firmalarda felsefe para kazanmaktır. 
Ama sizlerden gelen sorulardan bazılarında beğeniden para kazanmak mümkün müdür? sorularına cevap arayacağız. İnstagram’da beğeni başı para kazanma maalesef mümkün değildir. Beğeni kazanarak para kazanılmıyor. Eğer instagramdan para kazanmak istiyorsanız takipçi sayınızı organik olarak artırarak ürün tanıtımları yaparak yani ürün reklamları yaparak para , kazanç sağlayabilir kazanabilirsiniz. 

Seo Smm

— ,
— instagram haberleri

instagram’da beğenilerden para kazanılır mı? 2018 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/