instagram’da bir başka kişi ile canlı yayın yapma 2018

By

instagram’da bir başka kişi ile canlı yayın yapma 2018

Bu yazımızda sizlere instagram’da bir başka kişi ile canlı yayın yapma 2018 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.

Instagram’da yeni bir özellik ile artık bundan sonra bir başka kişiyle, bir başka arkadaşınızla ortaklaşa canlı yayın yapabileceğiniz güzel bir özelliği duyurdu. Bundan sonra instagram canlı yayında istediğiniz bir arkadaşınızı canlı yayına davet ederek ortak canlı yayınları gerçekleştirebilirsiniz.
instagramda ortak canlı yayın nasıl yapılır?
Canlı yayın yaptığınız esnada listenizde bulanan bir kişiyi davet etmek sureti ile yapmış olduğunuz canlı yayına dahil edebilirsiniz. Bunu nasıl yapılır? bununla ilgili olarak bu işlem aslında çok kolay canlı yayına konuk olarak seçebilir davet etmek için “CANLI YAYIN” işlemini seçiyorsunuz.

Canlı yayına geçtiğinizde iki gülen yüz emoji gelecektir, yukarıda “Canlı videonda yer almasını istediğin bir konuk seç” menüsüne bastığınız da canlı yayını izleyen kullanıcılar varsa burada listeli bir sıra ile gelecektir. “canlı videonda yer almasını istediğin birini seç” Burada sizin canlı yayını izleyen bir kullanıcıya davet gönderebilirsiniz.
Canlı yayını izleyen kişiler arasından birine canlı yayına katılım daveti gönderebilirsiniz, eğer bu kişi daveti kabul ederse ikili arasında canlı yayını , canlı yayını başlatan kullanıcılar arasında izleme imkanı olacaktır. Bu canlı yayına davet etme özelliği çok tutulacak gibi artık bundan sonra ikililer arasında Anne Marie ve Cizreli Mehmet Ali’nin yaptığı gibi çok düetler dinleyecek gibiyiz.

Seo Smm

— ,
— instagram haberleri

instagram’da bir başka kişi ile canlı yayın yapma 2018 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/

You may also like

Prof. Dr. Zekai Pekkafalı| instagram hesap dondurma linki| iphone 7 kılıf| hazır ofis | konya boşanma avukatı|