İnstagramda bir başkasının Hikayesi Nasıl Gizlenir 2018

By

İnstagramda bir başkasının Hikayesi Nasıl Gizlenir 2018

Bu yazımızda sizlere İnstagramda bir başkasının Hikayesi Nasıl Gizlenir 2018 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.

İnstagramda yeni gelen özellikle lenses yani kısa hikaye ile snapchat gibi video veya fotoğraf paylaşımı yapılarak 24 saat sonra kendiliğinden silinmektedir. Takip ettiğiniz kişilerin hikayeleri en üst bölümde bant şeklinde görülmektedir.
Bir kişinin hikayesini izlerken otomatik olarak bittiğinde diğer kullanıcının hikayesine geçmektedir böylece istemediğiniz birinin hikayesi var ise onuda görmüş oluyorsunuz. Yeni gelen instagram güncellemesi ile ( Sürüm 9.4 ) ile istemediğiniz kişilerin hikayesini gizleyebilirsiniz.
Hikaye Nasıl Gizlenir ?
instagram kullanıcını takip ediyorsanız ve takip ettiğiniz kişilerin hikayelerini görmek istemiyor ve gizlemek istiyorsanız ; Hikayesinin üzerine gelin ve Basılı Tutun , basılı tuttuğunuzda küçük bir pencere açılacaktır ve burada Profilini Gör ve Kullanıcıadı’in Hikayesini Gizle seçeneklerini göreceksiniz burada sizin yapmanı gereken “hikayesini gizle” üzerine bir kere dokunmanız olacaktır böylece hikayesini gizlediğiniz kişinin hikayesi en sona geçecek ve diğer hikayelerden sonra o kişinin hikayesine geldiğinde otomatik olarak sonlanacaktır.
Arama Tags ;
instagram hikayesi nasıl gizlenir , instagram hikaye gizleme nasıl yapılır , hikaye kapatma , kullanıcının hikayesi nasıl saklanır , hikaye kapatma , hikaye gizleme

Seo Smm

— ,
— instagram haberleri

İnstagramda bir başkasının Hikayesi Nasıl Gizlenir 2018 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/

You may also like

Prof. Dr. Zekai Pekkafalı| instagram hesap dondurma linki| iphone 7 kılıf| hazır ofis | konya boşanma avukatı|