instagramda biri bana ait fotoğraf paylaşıyor? 2018

tarafından
193
instagramda biri bana ait fotoğraf paylaşıyor? 2018

instagramda biri bana ait fotoğraf paylaşıyor? 2018

Bu yazımızda sizlere instagramda biri bana ait fotoğraf paylaşıyor? 2018 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.

Dünya’da en çok kullanılan sosyal ağ platformu fotoğraf ve video paylaşım uygulaması olan instagram‘da her şeyin yolunda gideceği söz konusu değildir. Bazı kötü niyetli kişiler çıkarak size ait özel fotoğraflarınızı kullanmak isteyebilir. Size ait özel şahsınıza ait resim ve videoları kullanarak bir başkasını taciz edebilir veya sizin üzerinizden prim yapmayı düşünebilir. 
sizde öyle düşünüyorsanız biri bana ait fotoğrafları izinsiz paylaştığını düşünüyorsanız bunu şikayet etmek gerekecektir. ilk başta temel güvenlik olarak profilinizi “gizli kullanıcı” şekline dönüştürmeniz de fayda vardır. Size gönderilen takip isteklerini hemen kabul etmeyiniz önce takip edecek kişinin profilini inceleyin paylaşımlarını gözlemleyin ne kadar güvenilir analiz ediniz eğer onunda profili gizli ise kabul etmeyiniz. Eğer bildiğiniz birisi izin verebilirsiniz. Böyle küçük ve faydalı güvenlik önlemleri alabilirsiniz.

size ait fotoğrafları izinsiz paylaşılıyorsa ne yapmak gerekir? bununla ilgili ne yapılabilir? izniniz olmadan paylaşılan görselleri kaldırabilir miyim? Bununla ilgili bir şikayet formu doldurmanız gerekecektir. 
haberiniz olmadan ve izniniz olmadan paylaşılan fotoğraf ve videoları şikayet etmek için “https://help.instagram.com/contact/383679321740945?helpref=page_content” adresi üzerinden şikayet adımlarını takip ederek kullanıcıyı şikayet edebilir ve görsellerin kaldırılmasını isteyebilirsiniz. özel bilgilerinizi görsel materyalleri kaldırmak için gerekli bu adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

Seo Smm

— ,
— instagram haberleri

instagramda biri bana ait fotoğraf paylaşıyor? 2018 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/