instagramda e-posta adresi nasıl değişir? 2018

tarafından
179
instagramda e-posta adresi nasıl değişir? 2018

instagramda e-posta adresi nasıl değişir? 2018

Bu yazımızda sizlere instagramda e-posta adresi nasıl değişir? 2018 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.

Sıklıkla sorulan konulardan biri olan mail adresi değiştirme konusunda sizlere bilgi vermek için bu konuyu yazmaya karar verdim. İnstagram hesabı açarken mail adresi tanımlamak gerekir, bu mail adresi girdiğinizde ileri ki zamanlar hesabın çalınması veya hesap güvenliği nedeniyle mail adresini doğrulamak gerekmektedir.
ileri ki zamanlarda şifresini unuttuğunuz mail adresi veya yeni kullandığınız mail adresi ile değiştirmek istemiş olursunuz. Yeni mail adresi ile değiştirme konusunda sizlere aşağıdaki anlatacağım şekilde yeni mail adresi ile değiştirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
instagram mail adresi değiştirme ;
kullandığınız mevcut instagram hesabınızdaki mail adresi yerine yeni mail adresi eklemek, değiştirmek için en önemli ipucu sık kullandığınız, güncel mail adresi veya şifresini bildiğiniz hatırladığınız bir mail adresi ile değiştiriniz.
ileri ki zamanlarda hesabınız güvenlik nedeniyle şifreniz değiştirildiğin de bu mail adresine kod göndereceği için bu mail adresine erişim sağlamak olacaktır. Değiştirilen mail adresinize ulaşamaz, erişim sağlayamazsanız hesabınızı kurtaramazsınız.
şimdi yeni mail adresi ile nasıl değişir? hemen bu konuya başlayalım. Kullandığınız hesaba giriş yapmış durumdasınız benim telefonum iphone olduğu için bunun üzerinden anlatmaya çalışacağım.
Çar İşareti > Ayarlar > Profili Düzenle > Gizli Bilgiler 

mail işareti gördüğünüz yerdeki mail adresini değiştirmek için bu alana hafifçe dokunuyoruz ve yeni mail adresini yazmak için yeni e-posta adresini giriyoruz “Bitti” butonu bastığınızda yeni e-posta adresine bir doğrulama kodu gönderecektir. 

E-posta adresini onaylamak ve hesabını güvene almak için [email protected] adresine gönderdiğimiz e-postadaki bağlantıyı tıkla.
e-posta adresinizi kontrol etmek için bir uyarı penceresinde mesajı okuduktan sonra “tamam” diyerek işlemi bu adımda sonlandırın. İnstagrama yeni e-posta adresini değiştirdik şimdi bu e-posta adresine giderek size gelen doğrulama kodunu açıyoruz.
e-posta adresi değiştirme işlemini aynı zamanda web sitesi üzerinden’de gerçekleştirebilirsiniz. illa mobil cihazlar üzerinden yapmakta gerekmiyor. “https://www.instagram.com/accounts/edit/” adresini tarayıcı yapıştırarak ulaşabilir veya Profil Düzenle > Gizli Bilgiler > e-posta adresi üzerinden yeni eposta adresini girerek değiştirebilirsiniz. 
instagram hesabınızın güvende olması için mutlaka aktif kullandığınız e-posta adresi tanımlayın yoksa ileri ki zamanlarda yüksek takipçi hesabı olanlarda sıkıntılar olacaktır veya kurtarmaya çalışılan hesapları geri alamayabilirsiniz. 

Seo Smm

— ,
— instagram haberleri

instagramda e-posta adresi nasıl değişir? 2018 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/