seo ankara
arapça kursu ankara
almanca kursu ankara
rusça kursu ankara
ankara diş kliniği
kedi cinsleri
Mütercim Tercüme Bürosu

instagram’da ekran görüntüsü aldığında bildirim gitmesi 2018

instagram’da ekran görüntüsü aldığında bildirim gitmesi 2018

Bu yazımızda sizlere instagram’da ekran görüntüsü aldığında bildirim gitmesi 2018 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.

Son zamanlarda hiç dikkatinizi çekti mi bilmiyorum ama bazen bana da gelen bildirimlerde x kişi senin fotografını çekti uyarısı gelmektedir. Bu nedir ne anlama geliyor bununla ilgili bilgi vermeye çalışacağız.

beni’de yakın zamanda fotoğrafım çekildi bir durum hakkında bilgi vermeye çalışacağım ( smm ) 
instagramda kaşrı tarafa bildirim gitmesi şu şekilde olacak , kişisel mesajlarda direct messege bölümünde gönderdiğiniz kişisel fotoğraf , video , stories görüntülerde ekran görüntüsü alındığında bildirim gitmektedir. Ayrıca bir kullanıcı sizi bir fotoğrafta etiketledi ise bu mesajı’da alabiliyorsunuz. 
Bu özellik daha önceden snapchat’de kullanılmaktaydı böylece instagram , snapchat bir özelliğini’de kendine almış oluyor  bu durum snapchat ne kadar etkiler tartışılır. 
Arama Tags & Etiket ;
instagram bildirim gelmesi , instagram bildirim gitmesi , instagam ekran görüntüsü aldı , senin fotoğrafını çekti , bildirim instagram , nedir , ne işe yarar , ne demek , bir ekran görüntüsü aldı 

Seo Smm

— ,
— instagram haberleri

instagram’da ekran görüntüsü aldığında bildirim gitmesi 2018 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/