instagram dm önerileri neye göre sıralanıyor instagram direct önerileri neye göre instagram dm de öneriler neye göre instagramda dm önerileri neye göre instagram dm önerileri neye göre instagram dm önerilenler neye göre çıkıyor instagram mesaj önerileri neye göre

instagramda hangi saatlerde paylaşım yapılmalı 2018

By

instagramda hangi saatlerde paylaşım yapılmalı 2018

Bu yazımızda sizlere instagramda hangi saatlerde paylaşım yapılmalı 2018 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.

Sizde instagramı en etkin şekilde kullanmak mı istiyorsunuz? kullanıcıların en iyi tepsi verdiği saat dilimi hangi aralıklar da saat kaçta paylaşım yapılmalıdır? bu sorular instagram kullanıcıları tarafından sıklıkla sorulan sorular arasındadır.
instagram etkileşim saatleri ;
Her saniye milyonlarca paylaşım yapılan instagram en iyi hangi saatlerde paylaşım yapılabilir? Paylaşım yapmanız doğru zamanı nasıl olmalıdır? bu süre çalışma saatlerini göz önünde tutarak, kendi paylaşımlarınız da tepsi verilme saatini göz önüne alarak gerçekleştirebilirsiniz.
En iyi paylaşım yapılacak saatler mesai saatlerinin başlamasına ve mesai saatlerin bitimine yakın zamanda paylaşım yapmaktan kaçının o saatlerde yolda olmaları veya eve dönüş saatleri, iş yoğunluğunun fazla olması nedeniyle etkileyebilmektedir. Paylaşım zamanlamasını kendiniz de gözetleye bilirsiniz. Bunun için hesabınızı işletme hesabına geçirebilirsiniz. İşletme Hesabına Nasıl Geçilir? konusunu ayrıca inceleyebilirsiniz.
Bu hesapta hesabınızda yaptığınız paylaşımlarda istatistikleri görme şansınız vardır. Bu istatistiklerde neler var? paylaşımla ilgili olarak sizlere tüm bilgileri verecektir.

Takipçiler ; Erkek & Kadın ( Cinsiyet )  , yaş grubu ( yaş aralığı ), takipçilerin yoğun olduğu bölge, ülke, şehir ( konum ) , ayrıca gün gün saatler yoğun olduğu gözlemleyebilirsiniz. 
Benim kendi istatistiklerime göre instagramda en iyi hangi saatde paylaşım yapılmalıdır? sabah 10:00 başlayan bir yükseliş ile akşam 22:00 devam etmektedir. Kullanıcıların en aktif olduğu zaman bu saatler arasındadır. Sizde kendi paylaşım zamanlamasını buna göre seçebilirsiniz. 
Böylece instagramın yoğun kullanıldığı saatleri kendi sayfanızda test ederek kullanabilirsiniz. İşletme hesabından tekrar normal hesaba geri dönebileceğinizi de söyleyelim. 
Not : Eğer Türkiye’den yurtdışı bazlı etkileşim yapıyorsanız ülkeler arası saat farkını göz önüne alınız. Saat farklı önem taşımaktadır.

Seo Smm

— ,
— instagram haberleri

instagramda hangi saatlerde paylaşım yapılmalı 2018 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/

You may also like

Prof. Dr. Zekai Pekkafalı| instagram hesap dondurma linki| iphone 7 kılıf| hazır ofis | konya boşanma avukatı|