instagram’da hikayesini izlediğim kişiye bildirim gider mi? 2018

tarafından
184
instagram’da hikayesini izlediğim kişiye bildirim gider mi? 2018

instagram’da hikayesini izlediğim kişiye bildirim gider mi? 2018

Bu yazımızda sizlere instagram’da hikayesini izlediğim kişiye bildirim gider mi? 2018 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.

İnstagram yeni gelen güncellemeler ile “Hikayen” ile SnapChat rakip olmuştur. Hikaye bölümünde 20 saniyelik kısa videolarınızı ve fotoğraflarınızı atarak 24 saat süre ile izlenmesini sağlayabilirsiniz. Daha sonra 24 saat sonra hikayem bölümünden kendiliğinden silinmektedir. Hikayeler bölümünde izlenmesi için arkadaşlarınızın yani takipçilerin olması gerekmektedir. Diğer başka kişilerin izlemesi için profilinizin herkese açık olması yeterlidir. 

Peki birinin hikayesini izlediğiniz de karşı tarafa bildirim mesajı gider mi? instagramda birinin hikayesini izlerken karşı tarafa bildirim gitmez fakat hikayesini kimin izlediğini görebilir. Sizin’de hikayeniz var ise bunun kimler tarafından izlendiğini görmek istiyorsanız çok basit , hikayenizi izlemek için açın ve parmağınızla hikayenizi tutun ve yukarıya doğru çektiğinizde Hikayenizi kimlerin göz attığını , izlediğini görebilirsiniz.
Arama Tags & Etiket ;
hikaye izlerken bildirim gider mi? , instagramda hikayesini izlediğim kişiye mesaj gider mi? , bildirim mesajı gider mi? instagram , instagram bildirimleri , bildirim mesajı gider mi

Seo Smm

— ,
— instagram haberleri

instagram’da hikayesini izlediğim kişiye bildirim gider mi? 2018 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/