instagram’da kapanan hesaba itiraz etme 2018

tarafından
323
instagram’da kapanan hesaba itiraz etme 2018

instagram’da kapanan hesaba itiraz etme 2018

Bu yazımızda sizlere instagram’da kapanan hesaba itiraz etme 2018 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.

kullandığınız instagram hesabınız eğer topluluk kurallarına ve kullanım koşullarına uymayan bir durumda kapandığında bu kapanmanın yanlış olduğunu düşünüyorsanız buna itiraz edebilirsiniz.
Hesabınız kapandığında size bir mesaj olarak görülecektir. Bu mesajı görüyor iseniz kapanan hesaba itiraz etmek için kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaparak yönergeleri takip ederek itiraz edebilirsiniz. Hesaba itiraz etmeniz halinde yeniden değerlendirilecektir.

mevzuyla ilgili olarak detaylı bilgi almak için “https://help.instagram.com/512216282236764/?ref=hc_fnav” adresi üzerinden bilgi alabilirsiniz. Unutmayın ki hesabınız kapatıldığında geriye kurtarma ihtimali bu kuralları ihlal ettiğiniz zaman zordur.
Arama Tags & Etiket ;
itiraz etme instagram , hesabım kapandığında ne yapabilirim , kapanan hesaba nasıl itiraz ederim , instagram itiraz etme , kapanan hesap nasıl geri açılır

Seo Smm

— ,
— instagram haberleri

instagram’da kapanan hesaba itiraz etme 2018 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/