seo ankara
arapça kursu ankara
almanca kursu ankara
rusça kursu ankara
ankara diş kliniği
kedi cinsleri
Mütercim Tercüme Bürosu

instagramda karşılıklı canlı yayın yapma? 2018

instagramda karşılıklı canlı yayın yapma? 2018

Bu yazımızda sizlere instagramda karşılıklı canlı yayın yapma? 2018 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.

Merhabalar, sevgili seosmm.net takipçileri bu yazımızda instagram da karşılıklı canlı yayın yapma konusunda yeni başlayanlar için bilgiler vermeye çalışacağız.
Daha önceki konularımızda instagram nasıl kullanılır konulu makalemizin üzerinden aylar geçti bu zaman zarfında onlarca instagrama güncelleme geldi bunun üzerine birçok yeni özellikler gelerek bu konumuz biraz geride kalmıştır.
Bu yeni gelen özelliklerden biride instagramda karşılıklı canlı yayın nasıl yapılır konusunda sizlere ayrıntılı olarak bilgi vermeye çalışacağız. Önceden sadece canlı yayın yapılabiliyordu şimdi ise instagram canlı yayın da birine davet göndererek canlı yayına katılabiliyorsunuz ilerleyen konumuzda bunlar sizlere açıklamaya devam edeceğiz.
İNSTAGRAMDA KARŞILIKLI CANLI YAYIN
İnstagramda ikili canlı yayın özelliği ile bu işi daha eğlenceli bir hale dönüştürmek bununla birlikte her iki tarafında takipçilerinin izlemesi canlı yayını izleyenlerin sayısını artırmaktadır.
İnstagramda canlı yayına katılımcı almak için mutlaka diğer kullanıcının bu canlı yayına girip izlemesi gerekmektedir. Karşılıklı canlı yayına bağlanmak için her iki taraftan birinin canlı yayını başlatması ve diğer kişinin de bu canlı yayına bağlanması ve canlı yayın için davet etmek gerekecektir.
İNSTAGRAM İKİLİ CANLI YAYIN BAŞLATMA
Canlı yayını başlattığınız da sizi izlemeye giren takipçileriniz ekranın altında görünmeye başlamaktadır. Hangi kullanıcıyı canlı yayına davet etmek istiyorsanız o kişinin üzerine gelerek canlı yayına davet etmek için butona basabilirsiniz.

İnstagramda canlı yayına girmek için bağlandığınız da “seosmm’in canlı videosuna katılmak için bir istek gönder” yazısı geldiğiniz de “İSTEK GÖNDER” Butona basıyorsunuz eğer karşı taraf kabul ederse canlı yayına bundan sonra ikili olarak devam edebilirsiniz.
Eğer siz canlı yayına birini davet edecekseniz o zaman sizin canlı yayına giren, bağlanan instagram kullanıcısını davet etmek için panelin alt kısmında

Sizin yapmış olduğunuz canlı yayında resimdeki emoji kullanarak canlı yayın sırasında aktif olan bağlanan kişiler görünecektir.
Buraya bastığınız da karşınıza canlı yayına bağlı olan kişiler listelenecek buradan istediğiniz bir instagram kullanıcısını ikili canlı yayın için bağlanmaya davet edebilirsiniz.

İnstagram canlı yayına davet etme listede birini seçerek davet edebilirsiniz. Canlı yayına nasıl davet edilir konusunda sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından bize bu mevzuyla alakalı sorularınızı gönderebilirsiniz.
Diğer sormak istediğiniz sorular için instagram sorunları için sayfamızı kullanarak sorularını tarafımıza iletebilirsiniz.

Seo Smm

— ,
— instagram haberleri

instagramda karşılıklı canlı yayın yapma? 2018 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/