instagramda koleksiyon nasıl oluşturulur? 2018

tarafından
231
instagramda koleksiyon nasıl oluşturulur? 2018

instagramda koleksiyon nasıl oluşturulur? 2018

Bu yazımızda sizlere instagramda koleksiyon nasıl oluşturulur? 2018 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.

Merhabalar, bu yazımızda instagramın yeni özelliklerinden biri olan koleksiyon nasıl oluşturulur? oluşturduğumuz koleksiyon nasıl kaldırılır? nasıl silinir? bununla ilgili siz takipçilere bu konuda bilgi aktaracağız. Instagramda beğendiğiniz video yada görselleri ileri de tekrar izlemek yada bakmak için bunları ayrı ayrı kategoriler yada oluşturacağınız bir yeni koleksiyon ile ayıra bilirsiniz.
instagram koleksiyon özelliği nasıl kullanılır?
Şimdi instagram koleksiyon oluşturma, konusunda aşağıda vereceğimiz resimli anlatım ile kolay bir şekilde hemen anlayacaksınız. instagram koleksiyon kaydetme aslında oldukça kolaydır. Koleksiyona ekleme yapmak için beğendiğiniz video, görsellerin altında sağ alt köşe kaydet butonu göreceksiniz.

yukarıda sizler için hazırladığım gif resimde instagram koleksiyon oluşturma hakkında nasıl yapılır? bununla ilgili basit bir anlatım yaptım. Yeni bir koleksiyon oluşturma işleminden sonra kayıt ettiğiniz video yada fotoğrafları buradan takip edebilir tekrar tekrar izleme imkanı bulabilirsiniz.
instagram koleksiyon çıkarma, yada instagram koleksiyon nasıl silinir? bununla ilgili şimdi aşağıdaki adım adım anlatımla bunu işleyelim.
instagram koleksiyon nasıl silinir?
buraya kadar oluşturduğumuz koleksiyon üzerinde anlatım yaptık, şimdi önceden oluşturduğunuz koleksiyon nasıl silinir? Şimdi profil > kaydetme işareti > adımlarında oluşturduğumuz tüm koleksiyonları göreceksiniz. Bu işlemde sileceğimiz koleksiyon basarak içine giriyoruz.
Koleksiyon içinde sağ üst köşede üç nokta …. işaretini göreceksiniz, üç nokta işaretine bastığınız da karşınıza iki tane seçenek gelecektir. “Koleksiyonu Düzenle” ~ “Koleksiyona Ekle” biz burada Koleksiyonu Düzenle üzerinden ilerliyoruz. 

“Koleksiyonu Sil” butonu bastığınızda koleksiyon silinecektir, fakat kayıt ettiğiniz fotoğraf ve videolar hala “Kaydedilenler” alanında görünecektir. Koleksiyondan çıkarma için kaydettiğiniz fotoğraflar  üzerine gelerek kaydet düğmesine tekrar basarak kaldırdığınız da koleksiyon ve kaydedilenler arasından çıkarmış olacaktır.
Kullanımı son derece kolay olan bu özellikte instagram koleksiyona ekle, koleksiyon silme konusunda detaylı resimli anlatım yapmaya çalıştık. Sizinde bu konuda sorularınız olursa yorumlar kısmından tarafımıza bildirebilirsiniz.

Seo Smm

— ,
— instagram haberleri

instagramda koleksiyon nasıl oluşturulur? 2018 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/