seo ankara
arapça kursu ankara
almanca kursu ankara
rusça kursu ankara
ankara diş kliniği
kedi cinsleri
Mütercim Tercüme Bürosu

instagramda konum { yer } görünmüyor 2018

instagramda konum { yer } görünmüyor 2018

Bu yazımızda sizlere instagramda konum { yer } görünmüyor 2018 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.

bu yazımızda instagram konum görünmüyor, instagram da yerler görünmüyor sorunu hakkında sizlerden gelen sorulara yanıtlar vermeye çalışacağız.
Bir ziyaretçimiz tarafından gönderilen sorulardan biride “iş yerime ait konumu instagramda eklemeye çalışıyorum ama çıkmıyor kayboldu bu sorunu nasıl çözeriz?” konusunda sizlerden gelen sorulara elimizden geldiği kadarıyla cevap vermeye çalışacağız.
Daha önceden konularımız da instagram konum ekleme nasıl yapılır? Sizlere bunu açıklamaya çalışmıştık. Genel olarak tekrar açıklamak gerekirse konum Facebook konum sayfası üzerinden alınmaktadır.
İnstagram konum sorunu
Konum bilgilerini görebilmek için Facebook, Google Maps konum bilgilerinizin çıkması gerekmektedir. Burada konumu göremiyor, konumunuz çıkmıyorsa ilk önce sorunu buradan aratmanız gerekmektedir.
Eğer son zamanlarda Facebook üzerinden adres, konum bilgilerini değiştirdiniz mi? Ya da farklı isim olarak değişiklik yaptınız mı bunlara dikkat etmek gerekiyor. Entegrasyon arasında sorun varsa instagramda yer çıkmıyor olabilir.
İnstagram yer sorunu
Bu nedenle Facebook ve İnstagram arasında bağlantıyı keserek yeniden bağlantı kurmayı deneyin, sorun devam ediyorsa birkaç gün bekledikten sonra yeniden deneyiniz. Hemen görünmüyor olabilir. İnstagramda yer çıkmıyor sorunu için bu adımları gözden geçiriniz.
Bu hatalar bazen görünmektedir. İnstagram da kararsız çalışmalar, yoğunluk nedeniyle, sunucuların iş yükü fazlalığı nedeniyle görülebilir!
İnstagram da konum çıkmıyor sorununda ayarlarınızı tekrar gözden geçirerek denemekte fayda vardır. Bu mevzuyla alakalı yaşanan problemler, hatalar veya diğer sorularınız için soru & cevap sayfamızı ve yorumlar kısmından tarafımıza gönderebilirsiniz.

Seo Smm

— ,
— instagram haberleri

instagramda konum { yer } görünmüyor 2018 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/