seo ankara
Otomatik Kepenk
Otomatik Çelik Kepenk Fiyatları
Otomatik Çelik Kepenk
Otomatik Çelik Kepenk Ankara
arapça kursu ankara
almanca kursu ankara
rusça kursu ankara
ingilizce kursu ankara
toefl kursu ankara
Birebir ingilizce kursu ankara
Ankara Avukat
Ankara ceza avukatı
sincan boşanma Avukatı
etimesgut boşanma Avukatı
etimesgut boşanma Avukatı
ankara boşanma Avukatı

instagramda mesaj gönderirken önerilen kişiler silinir mi? 2018

instagramda mesaj gönderirken önerilen kişiler silinir mi? 2018

Bu yazımızda sizlere instagramda mesaj gönderirken önerilen kişiler silinir mi? 2018 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.


Dünyaca en çok kullanılan popüler uygulamalardan biri olan instagram‘da mesaj ( dm ) gönderilirken göndereceğiniz kişinin kullanıcı adını yazarken önerilen kişiler ( önerilenler ) çıkmaktadır. 

Dm gönderirken çıkan bu önerilenler acaba kapatılabilir veya silinebilir mi? Sizlerden gelen bu sorulardan birisidir. Önerilenler kapatılabilir mi , bu seçenekleri görmek istemiyorum peki neden çıkıyor? Bu kişiler instagram’da kullanılırlığı artırmak için çıkmaktadır.
mesaj gönderirken bu önerilen kişileri maalesef kapatamıyoruz. Buradan arama yaparken kullanıcı adını yazdıkça bu isimlere yakın isimler gelmektedir. Böylece kullanımı da artırmayı düşünmektedirler.
Arama Tags & Etiket ;
dm önerilenler , mesajda önerilenler , dm gönderimde önerilen kişiler , mesajda önerilen kişiler , önerilen kişileri kapatma , önerilenleri nasıl kapatırız instagram , önerilen kişileri silme


Seo Smm

— ,
— instagram haberleri

instagramda mesaj gönderirken önerilen kişiler silinir mi? 2018 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir