instagramda mesaj gönderirken önerilen kişiler silinir mi? 2018

tarafından
356
instagramda mesaj gönderirken önerilen kişiler silinir mi? 2018

instagramda mesaj gönderirken önerilen kişiler silinir mi? 2018

Bu yazımızda sizlere instagramda mesaj gönderirken önerilen kişiler silinir mi? 2018 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.

Dünyaca en çok kullanılan popüler uygulamalardan biri olan instagram‘da mesaj ( dm ) gönderilirken göndereceğiniz kişinin kullanıcı adını yazarken önerilen kişiler ( önerilenler ) çıkmaktadır. 

Dm gönderirken çıkan bu önerilenler acaba kapatılabilir veya silinebilir mi? Sizlerden gelen bu sorulardan birisidir. Önerilenler kapatılabilir mi , bu seçenekleri görmek istemiyorum peki neden çıkıyor? Bu kişiler instagram’da kullanılırlığı artırmak için çıkmaktadır.
mesaj gönderirken bu önerilen kişileri maalesef kapatamıyoruz. Buradan arama yaparken kullanıcı adını yazdıkça bu isimlere yakın isimler gelmektedir. Böylece kullanımı da artırmayı düşünmektedirler.
Arama Tags & Etiket ;
dm önerilenler , mesajda önerilenler , dm gönderimde önerilen kişiler , mesajda önerilen kişiler , önerilen kişileri kapatma , önerilenleri nasıl kapatırız instagram , önerilen kişileri silme

Seo Smm

— ,
— instagram haberleri

instagramda mesaj gönderirken önerilen kişiler silinir mi? 2018 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/