instagramda ne zamandan beri takipleşiyoruz? 2018

tarafından
319
instagramda ne zamandan beri takipleşiyoruz? 2018

instagramda ne zamandan beri takipleşiyoruz? 2018

Bu yazımızda sizlere instagramda ne zamandan beri takipleşiyoruz? 2018 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.

Sosyal ağların en büyük, popüler ve trend uygulamalarından biri olan instagram’da sizlerden gelen ilginç sorulardan biride ne zamandan beri arkadaşız, bir birimizi ne zamandan beri takip ediyoruz veya beni hangi tarihten bu yana takip ediyor gibi sorular gelmektedir. 
İnstagram da takip etme, takip edilme bununla birlikte paylaşılanları beğenme prensibine bağlı olarak kullanılmaktadır. Sizi takip eden ve sizin takip ettiğiniz instagram kullanıcıları mutlaka olacaktır. Bu uygulama’da bir kullanıcı ile ne zamandan beri arkadaşsınız, yada ne zamandır bir birinizi takip ediyorsunuz? Bu mümkün müdür? Bu tür sorulara biraz cevap vermek zordur. 

Instagramda bir başka kişiyle arkadaş olma tarihi, zamanı görünmemektedir. Yani bununla ilgili olarak sizlere tutulan bir kayıt bulunmamaktadır. Filan bir kişiyle şu zamandan beri arkadaşsınız gibi herhangi bir ibare görmek mümkün değildir.
Daha önceki konumuzda instagram hesabı ne zaman açıldı? bunu anlatmıştık bununla ilgili olarak ipuçları vererek hesabın oluşturma tarihi hakkında bilgi aktardık. Fakat bun konumuzla ilgili olarak bir kullanıcı ile ne kadar süredir takip ediyorum? bununla alakalı bir bilgi şuan için mümkün değildir. 
 
 

Seo Smm

— ,
— instagram haberleri

instagramda ne zamandan beri takipleşiyoruz? 2018 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/