instagramda O M G kısaltması nedir? 2018

tarafından
229
instagramda O M G kısaltması nedir? 2018

instagramda O M G kısaltması nedir? 2018

Bu yazımızda sizlere instagramda O M G kısaltması nedir? 2018 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.

instagram‘da bir video veya bir fotoğraf paylaşımında yorumlarda sıkça gördüğünüz ve artık Türk takipçilerinin de kullandığı ama genelde yabancı instagram kullanıcılarının sıklıkla kullanmakta olduğu ilginç, enteresan, hayret verici, şaşkın uyandıran paylaşımlarda OMG    kelimesini mutlaka merak etmişinizdir.
OMG Ne Demek?
OMG Nedir? ne demek, ne anlama gelir sizlerden gelen sorulardan biride budur. Genelde yorumlara hep kısaltmalar yaparak cevap verilmektedir bunlardan aramızda en sıklıkla kullandığımız GT gibi, üşengeçlik belirtisi gibi kelimeleri hep kısalttığımız için OMG ise “Oh My God” İngilizce kelimenin baş harflerini almaktadır.
Oh My God kelimesinin Türkçe karşılığı Aman Tanrım demektir. hayret verici bir kelime, yorum içinde kullanılmaktadır. Biz instagram dedik fakat OMG genelde sohbet odalarında, chat yazışmalarında veya sosyal ağlar bu kelime artık sık kullanılmaya başlanmıştır.
Bu kelimelerde bir sıkıntı olmayacağı gibi bazı kelimeler yasaklı kelimeler sınıfına girebilmektedir, Hesabınızın geçici olarak ban yemesine neden olabileceğini ve yorum yaparken mutlaka dikkat edilmesini tavsiye ediyoruz.

Seo Smm

— ,
— instagram haberleri

instagramda O M G kısaltması nedir? 2018 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/