İnstagram’da panoramik fotoğraflar paylaşma 2018

tarafından
158
İnstagram’da panoramik fotoğraflar paylaşma 2018

İnstagram’da panoramik fotoğraflar paylaşma 2018

Bu yazımızda sizlere İnstagram’da panoramik fotoğraflar paylaşma 2018 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.

Merhabalar, bu yazımızda instagramda 360° derece diğer adıyla panoramik fotoğraf nasıl paylaşılır? Bununla ilgili olarak siz takipçilere bilgiler vermeye çalışacağız.
Dünyaca ünlü ve popüler olan bu trend uygulamalarda takipçilerinize güzel görseller paylaşmayı düşünen instagram kullanıcıları farklı yolları deneyerek oldukça güzel görseller çıkarmaktadır. Bunun bilincinde olan instagram app geliştiricileri de buna indexli olarak uygulamalar geliştirmektedir. Bizimde bu yazımızda instagram panoramik fotoğraflar nasıl paylaşılır konusunda bu uygulamalardan birini bahsetmek istiyoruz.
İNSTAGRAM 360° RESİM PAYLAŞMA
Hoş ve beğenisi yüksek görseller paylaşmak için instagramın özelliklerinden olan çoklu resim paylaşma ve bu görselleri kaydırmalı yüklediğiniz özelliklerden yararlanarak panoramik resimler yükleyebilirsiniz.

 
Bunun için kullandığınız telefona uygulamak yüklemek suretiyle bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Android telefonlar için InSwipe uygulamanı kullanabilirsiniz.
instagram panoramik fotoğraf paylaşma
Android ( InSwipe ) : “https://play.google.com/store/apps/details?id=livehappy.instaswipe” adresi üzerinden android telefonlara yükleme gerçekleştirebilirsiniz.
İOS ( Swipeable Panorama ) ;  İphone, ipad cihazlarda panoramik görselleri yükleyebilmek için kullanacağımız uygulamalar arasında ise “https://itunes.apple.com/app/apple-store/id1209900326?mt=8” app uygulamasını kullanabilirsiniz.
İnstagram panoramik fotoğraf özelliğinde telefona çektiğiniz panoramik görselleri bu uygulama sayesinde üçe bölecek ve bu bölünen fotoğrafları instagram görsel materyalleri yüklediğiniz kısımda “birden fazla seç” özelliği ile instagrama yükleyeceksiniz.
İnstagram çoklu fotoğraf yükleme ile artık instagramda panoramik görselleri hesabınıza yükleyerek takipçilerinize paylaşımlarda bulunabilirsiniz.
İnstagram panoramik fotoğraf paylaşma konusunda sizlerin bu mevzuyla alakalı olarak sorularınız için yorumlar kısmından sayfamızın hemen altına gerçekleştirebilirsiniz.

Seo Smm

— ,
— instagram haberleri

İnstagram’da panoramik fotoğraflar paylaşma 2018 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/