İnstagram’da “Profiline Gizli Şekilde Kaydet Özelliği” Nedir? 2018

tarafından
255
İnstagram’da “Profiline Gizli Şekilde Kaydet Özelliği” Nedir? 2018

İnstagram’da “Profiline Gizli Şekilde Kaydet Özelliği” Nedir? 2018

Bu yazımızda sizlere İnstagram’da “Profiline Gizli Şekilde Kaydet Özelliği” Nedir? 2018 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.

İnstagramda yeni gelen güncelleme ile bir özellik kazandı “Profiline Gizli Şekilde Kaydet” bu özellik nedir hemen bununla ilgili bilgi verelim.
Takip ettiğiniz bir veya herhangi bir instagram kullanıcının paylaştığı fotoğraf veya video altında resimde görüldüğü bir işareti göreceksiniz.

bu ikona bastığınızda telefonunun hafızasına kayıt etmeden , instagramda profilinizde takip edeceğiniz bir sekmeye kayıt ediyor ve istediğinizde sonradan tekrar girerek izleme , bakma özelliğini kazanmış oluyorsunuz.

Sadece sizin görebileceğiniz gizli şekilde kayıt ederek karşı tarafa da herhangi bir bildirim gitmeden gizlice takipte edebilirsiniz. Kaydettiklerini sadece sen görebilirsin. Tekrar görmek istediğin fotoğraf ve videoları Profilinize girerek oradan takip edebilirsin. Bu özellik son derece kullanışlı olarak görülmektedir. 
Arama Tags & Etiket ;
Profiline gizli şekilde kaydet nedir , Profiline gizli şekilde kaydet ne demek , Profiline gizli şekilde kaydet ne işe yarar , Profiline gizli şekilde kaydet instagram , Profiline gizli şekilde kaydet özelliği , iphone , android samsung

Seo Smm

— ,
— instagram haberleri

İnstagram’da “Profiline Gizli Şekilde Kaydet Özelliği” Nedir? 2018 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/