instagramda silinen hesap geri nasıl alınır? 2018

tarafından
168
instagramda silinen hesap geri nasıl alınır? 2018

instagramda silinen hesap geri nasıl alınır? 2018

Bu yazımızda sizlere instagramda silinen hesap geri nasıl alınır? 2018 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.

Merhabalar, bu yazımızda silinmiş instagram hesabı nasıl geri alınır? geri alınması mümkün mü? bunlar ile ilgili bildiklerimiz dahilinde paylaşım yapmaya çalışacağız. Instagramda topluluk kurallarını çiğnenmiş ise, topluluk kurallarına, gizlilik kurallarına uyulmadı ise hesabınızı siliyor. Bunun dışında instagram limit kuralları‘na uyulmadığında hesabınızı geçici olarak banlıyorlar eğer bu devam eder buna ısrar ederseniz hesabınızın silinmesine kadar gitmektedir. “https://help.instagram.com/477434105621119” adresi üzerinden gizlilik kurallarını inceleyebilirsiniz. 
instagramda silinen hesabı geri alma mümkün müdür? Bununla ilgili eğer hesabınızın yanlışla silindiğini düşünüyorsanız buna itiraz etme hakkınız mutlaka vardır. Bunun için farklı iki adım ile itiraz edebilirsiniz. Eğer yanlışla hesabınız silindi ve siz geri kurtarmak, geri almak istiyorsanız aşağıdaki adımları uygulamanız gerekecektir.
silinen instagram hesabı nasıl geri alınır?
ilk adım instagram mobil uygulaması üzerinden giriş yaparak silinen hesabınıza ait kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapacaksınız ardından sizi hesaba itiraz için bir pencere karşılayacak bu pencereyi takip ederek hesabınızla ilgili itiraz ediniz.
silinen instagram hesabı geri getirme ikinci adım, “www.instagram.com” adresi üzerinden bir itiraz forum doldurunuz. Bunun için itiraz forumu doldurmak için yapılacak işlem şu adresten “https://help.instagram.com/contact/1652567838289083” uygun adımları takip ediniz.
Takip edeceğiniz adımlara gelince şu şekilde ilerleyin.

Hayır
Nüfus Cüzdanında geçen Adınız ve Soyadınız , instagram kullanıcı adınız, e-posta adresiniz, yaşadığınız ülkeyi giriniz.
Bu adımları doğru girdikten sonra silinen instagram hesabı kurtarma işlemi için itiraz etmiş olacaksınız. Bundan sonra sizin yapmanız tek şey sabredip beklemek olacaktır. Girmiş olduğunuz mail adresinize The Instagram Team ‘dan size mail gelecektir. Burada olumlu veya olumsuz bir mail gelecektir. Bu adımlardan sonra eğer yanlışlıkla kapatılan bir hesabınız varsa bu instagram hesabı size geri iade edeceklerdir. Ayrıca bu formu giriş sorunu yaşıyorsanız, giriş sıkıntısında bu formu doldurabilirsiniz.
Arama Tags & Etiket ;
instagram hesabı geri alma formu, instagram hesap kurtarma linki, instagram silinen hesabı geri getirme, instagram hesabını geri almak istiyorum, silinen instagram hesabını kurtarma, instagram silinen hesabı geri açma, instagram hesabı geri alma

Seo Smm

— ,
— instagram haberleri

instagramda silinen hesap geri nasıl alınır? 2018 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/