instagramda “tanınmış kişi” profili yapma? 2018

By

instagramda “tanınmış kişi” profili yapma? 2018

Bu yazımızda sizlere instagramda “tanınmış kişi” profili yapma? 2018 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.

merhabalar bu yazımızda profilde tanınmış kişi nasıl yapılır? bununla ilgili olarak sizlere ipucu vermeye çalışacağız. Çoğu profiller bireysel kullanıcılar ve işletmeler için oluşturulmuş profilleri görmeniz mümkündür. Bazılarında doğrulanmış siteler, medya, Müzisyen/Grup benim profilimde “bilim sitesi” olarak görebilirsiniz. ayrıca beni’de bu ara takip edebilirsiniz. smm

instagram tanınmış kişi profili oluşturma konusunda sizlere nasıl yapılır? bu dair bilgi sunmaya çalışacağız. Bu profili oluşturmak için için ilk önce Faceook Sayfası açmanız gerekiyor. Facebook hesabınız üzerinden bir sayfa açacaksınız bu sayfa profili için “https://www.facebook.com/pages/create/?ref_type=logout_gear” adresinden facebook bilgilerini kullanarak giriş yapınız.

açacağınız kategori sanatçı, Müzik Grubu veya Tanınmış kişi üzerinden yeni bir sayfa açmanız gerekmektedir. Ardından oluşturduğunuz bu sayfayı güzelce aktif hale getirin ve bir kaç paylaşım yapmanız yararlı olacaktır, birazda takipçi toplayın. 
Bu işlem sonucunda instagram hesabınıza tekrar giriş yapıyoruz ve hesabınızı işletme işletme profiline geçiş yapacağız. işletme hesabına nasıl geçilir? konusunu inceleyin. Burada işletme hesabına geçiş yapılırken sizden Facebook Sayfasına bağlanmayı isteyecek , facebook sayfasına geçiş yapılırken açmış olduğunuz Tanınmış Kişi profili saten otomatik olarak instagram profilinde tanınmış kişi olarak görünecektir.
Böylece instagram profili tanınmış kişi oluşturulmuş olacaktır. Burada temel alınan nokta Facebook’da açtığınız sayfa ne üzerine açılıyorsa sizin instagram profili’de o şekilde görünecektir. açtığınız sayfa üzerinden oluşturulmaktadır. tanınmış kişi profili istediğiniz zaman “Tekrar Kişisel Hesaba Geçiş Yap” üzerinden ayarlar kısmından çevirebilirsiniz.

Seo Smm

— ,
— instagram haberleri

instagramda “tanınmış kişi” profili yapma? 2018 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/

You may also like

Prof. Dr. Zekai Pekkafalı| instagram hesap dondurma linki| iphone 7 kılıf| hazır ofis | konya boşanma avukatı|