seo ankara
arapça kursu ankara
almanca kursu ankara
rusça kursu ankara
ankara diş kliniği
kedi cinsleri
Mütercim Tercüme Bürosu

instagramda tüm cihazlardan nasıl çıkılır? 2018

instagramda tüm cihazlardan nasıl çıkılır? 2018

Bu yazımızda sizlere instagramda tüm cihazlardan nasıl çıkılır? 2018 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.

Merhabalar, bu yazımızda farklı cihazlardan açılan instagram hesabından nasıl çıkılır? tüm cihazlarda açık olan instagram hesabını nasıl kapatırız? Bununla ilgili olarak sizlerden gelen sık sorulan sorulara cevap vermeye çalışacağız. 
Akıllı telefonlarda, Tablet veya Bilgisayar üzerinden kullanmak için açtığınız instagram hesabınızı diğer cihazlardan çıkmak mümkün mü? ilk önce bunu açıklayalım sonra nasıl çıkılır? bununla ilgili ipucu vermeye çalışalım. Facebook’da sahip olduğu bu özellikte giriş yaptınız yerler ve giriş yaptığınız cihazları görebilirsiniz. Bunun için Facebook > Ayarlar > Güvenlik ve Giriş adımı üzerinden sorgulamanız mümkündür.

Fakat instagram diğer cihazlardan giriş yaptığınız cihazlar için böyle bir özelliği maalesef şuan için kullanılmıyor yani böyle bir özellik yoktur. Diğer cihazlardan açılan tüm oturumlardan çıkış yapmak Facebook’da olduğu gibi mümkün değildir. 
İnstagram diğer cihazlardaki oturumları kapatma ;
İleri de hangi cihazlarda oturumun açık olduğunu görebileceğiniz gibi bu cihazlardan tek seferde tüm, bütün oturumları kapatmak ‘da yeni gelecek güncellemeler ile mümkün olabilir. Şimdilik bütün instagram hesabınızı diğer cihazlarda açık olan oturumlarını kapatmak için sadece “instagram şifre değiştirme” işlemi ile mümkün görünmektedir. 
Unutmayın eğer instagram’da fazla oturum açmak fazla cihazlardan giriş yapmak’da sorun yaratabilmektedir. Bu sorunlardan en belirgini “instagram olağandışı bir giriş denemesi saptadık” sorunu yaratabilmektedir. Bu tür sorunlarda beyaz ekran, beyaz sayfa sorunları doğurabilmektedir.
diğer cihazlardan giriş yaptığınız instagram hesabınızı bu şekilde kolaylıkla çıkış gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için şuan için uygulanan metotlardan birisidir.

Seo Smm

— ,
— instagram haberleri

instagramda tüm cihazlardan nasıl çıkılır? 2018 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/