seo ankara
arapça kursu ankara
almanca kursu ankara
rusça kursu ankara
ankara diş kliniği
kedi cinsleri
Mütercim Tercüme Bürosu

instagramda twitterda olduğu gibi gece modu 2018

instagramda twitterda olduğu gibi gece modu 2018

Bu yazımızda sizlere instagramda twitterda olduğu gibi gece modu 2018 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.

Merhabalar, bu yazımızda ilginç bir soruyla karşı karşıyız bir takipçimiz instagram da gece modu özelliği var mı? Sorusunu göndermişti bu sorulara cevap vermeye çalışacağız.
Bu sorumuz da Twitter da olduğu gibi instagram da gece modu kullanımı var olup olmadığını sormaktadırlar.
Aslında güzel bir fikir olmasına rağmen şuan instagramda gece modu kullanımı bulunmamaktadır. Bu gece modu özelliği diğer sosyal ağ platformlarında çoğunda kullanılmaktadır. Buna en iyi örneği twitter gece modu olarak söyleyebiliriz.

Gece modu özelliğinde arka plan siyah olarak görünmekte ve geceleyin gözleri yormamaktadır. Bu nedenle kullanıcı deneyimi daha artmaktadır.
İnstagram gece modu olması şuan için yok fakat içeri günlerde ya da aylarda olma içten bile değildir. Bu konu bilgisinde sizlerden gelen twitter da olduğu instagram da da gece modu özelliğinin olup olmadığı varsa böyle bir özellik nasıl kullanılır sorularına yanıtlar vermeye çalıştık. Sizde bu konularda sorularınız için soru & cevap sayfamızı veya sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından sorularınızı ve yorumlarını gönderebilirsiniz.
İnstagram yardım ve destek sayfamızdan yaşadığınız sorunları tarafımıza bildirerek yanıtlar alabileceğiniz sayfamızı da ayrıca kullanabilirsiniz.

Seo Smm

— ,
— instagram haberleri

instagramda twitterda olduğu gibi gece modu 2018 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/